Princip hry je jednoduchý. V každém regionu, tedy v každém okrese a lokálním Deníku, dostane šanci soutěžit o titul jedenáct aktivních hráčů z výkonnostního fotbalu. Dostane se na sportovce z nejrůznějších úrovní – od třetí nejvyšší soutěže až po „prales“.

Základní výběr deseti jmen provedou reportéři Deníku na základě konzultací s lokálními funkcionáři, trenéři či hráči. Ovšem pozor – i vy (příznivci, kamarádi, příbuzní) máte šanci do ankety protlačit svého favorita! 

Zdroj: Deník

Nominaci od čtenářů přijímáme na e-mailu fotbalista2021@denik.cz do 23. března 2021 23:59. Uveďte vždy jméno hráče a tým, kde působí. Do finální jedenáctky postoupí hráči s nejvíce nominacemi.

Samotná soutěž se formou ankety rozjede 30. března (na každém okresním webu Deníku) a potrvá přesně měsíc. Vítěz se může těšit na odměnu a hlavně získá titul a novinovou plaketu. Být nejpopulárnější fotbalistou okresu, to je přece obrovské lákadlo, ne?

Už teď vám můžeme prozradit, že v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu klatovského okresu (v desítce redaktorů Deníku) nebudou chybět zástupci z Klatov, Žichovic, nebo třeba dešenického Startu, jenž hraje "pouze" třetí okresní třídu.

Konec nominací: 23. března 2021 23:59
Start hlasování: 30. března 2021 00:01
Konec hlasování: 30. dubna 2021 23:59

Cena pro vítěze Volná sázenka na 1000 korun od Fortuny

Klatovský fotbalista Milan Mészáros má na věc svůj názor.
Trefa do bolavého místa. Vůbec mě to nepřekvapuje, reaguje klatovský kapitán