Přitom ještě pětadvacet minut před koncem byl stav zápasu nerozhodný 1:1. „Soupeř hrozil v prvním poločase pouze z protiútoků, kde se mu po jedné z chyb podařilo srovnat na 1:1,“ řekl Deníku nýrský fotbalista Karel Kalivoda, jinak stabilní člen základní sestavy áčka Okuly v krajském přeboru.

12. kolo KPM: Okula Nýrsko (modrobílé dresy) - Sokol Radnice.
FOTO, VIDEO: Po gólu jsem byl přesvědčený, že vyhrajeme, smutnil kapitán Okuly

„Druhé dějství se odehrávalo jen na domácí polovině hřiště, kde jsme měli jednu šanci za druhou. Mně se podařilo vstřelit tři branky po posunutí do středu hřiště. Chtěl bych poděkovat Tomášovi Valentovi, díky kterému jsem mohl takto přispět k vítězství," děkoval.

„Bylo to pro mě hodně speciální utkání, neboť jsem si mohl po dlouhé době opět zahrát se svým otcem, a to se nepoštěstí každému,“ dodal šestadvacetiletý fotbalista s tím a podpořil na dálku svého spoluhráče. „Utkání nedopadlo dobře pro Míru Bastla, kterému zároveň přeji brzké uzdravení."

12. kolo OP: Strážov (modří) vs. Luby B (červení) 2:1.12. kolo OP: Strážov (modří) vs. Luby B (červení) 2:1.Zdroj: Jindřich Schovanec

Z pekla štěstí měli o víkendu fotbalisté vedoucího Strážova, kteří na domácím hřišti přivítali béčko lubského Startu. Nakonec svého soka udolali těsně 2:1, když se prosadili shodně v závěru obou poločasů. Nejvýraznější vítězství 12. kola si na své konto připsala Dlouhá Ves, která před vlastními fanoušky deklasovala Chudenice jasně 7:0.

Okresní přebor - výsledky 12. kola: Mochtín B – Hradešice 0:2 (0:0, 71. F. Melka, 83. Frančík), Dlouhá Ves – Chudenice 7:0 (2:0, 16. a 33. Goby, 11. Hubený, 42. Dryk, 59. Soudek, 64. Roštěk, 79. Beránek), Nezamyslice – Malý Bor 2:1 (0:0, 74. Kubovec, 85. Tůma – 47. Ivasiuk), Strážov – Luby B 2:1 (1:0, 45+1. Bouberle, 90. Chaluš – 80. D. Beránek), Sušice B – Janovice 2:3 (1:0, 25. Žežulka, 67. Gutwirt – 71. a 89. Jůzek, 79. Hájek), Kašperské Hory – Švihov 2:3 (1:3, 5. a 73. Voldřich – 22. a 43. Polívka, 34. Kašpárek), Měčín – Nýrsko B 1:6 (1:1, 30. J. Klíma – 70. z penalty, 73. a 79. Kalivoda, 10. Bastl, 64. Taušek, 87. Nehoda).

Načítám tabulku …
Fotbalisté Chanovic (na archivním snímku hráči v červených dresech) porazili Chotěšov 2:0 a slaví pátou výhru za sebou.