I po šesti odehraných kolech se v čele okresního přeboru fotbalistů drží výběr Strážova, který ve víkendovém šlágru ale jen remizoval s Měčínem 2:2. Nejvyšší vítězství víkendu si připsaly fotbalové Budětice, které smetly Luby B 7:1. Tři branky v dresu vítězů zaznamenali Roman Melka s Janem Sekyrou.

Chudenice – Janovice 2:4

Poločas: 1:2. Branky: 18. Fremuth, 78. Pavel Vachtl z penalty – 9. a 60. Švůgr, 40. Zhvakin z penalty, 62. Šlegl. Rozhodčí: Špindlerová. ŽK: 5:8. ČK: 33. Petruška (Janovice). Diváci: 100.

Chudenice: Bejm – Fremuth (65. Majer), Zoubek, Pavel Vachtl, Bureš, Petr Vachtl (88. Baxa), Stingl, Bláha, Stryczek, Ježek, Jan Soupír. Trenér: K. Žák.

Janovice: Martínek – Špindler (88. Hájek), Drmola, Bohatý, Šlegl, Petruška, Zhvakin, Kotlan, Švůgr, Müller, Suk. Trenér: M. Bohatý.

Kašperské Hory – Nezamyslice 5:1

Poločas: 1:1. Branky: 57. a 90. Řimnáč, 26. Bártík, 56. Petr Tomek, 67. Mirvald – 16. Aschenbrenner. Rozhodčí: Kačírek. ŽK: 1:6. ČK: 74. Pánek (Nezamyslice). Diváci: 80.

K. Hory: Kolář – Schmid, Václav Šuba, Petr Tomek, Mirvald, Vladimír Šuba (46. Bílý), Řimnáč, Bártík (82. Sivák), Kůs, Kašák, Michal Tomek. Trenér: R. Rovňan.

Nezamyslice: Kaliský – Věneček (66. Hozman), Pánek, Kindelmann, Šlais, Prokopec (82. Bartoš), Aschenbrenner (70. Hampl), Podskalský (46. Kubovec), Kubovec, Vinický, Šatra. Trenér: M. Janda.

Luby B – Budětice 1:7

Poločas: 1:4. Branky: 33. Jirotka – 5., 26. a 47. R. Melka, 10., 41. a 88. Sekyra, 65. M. Miroš. Rozhodčí: Petličarovský. ŽK: 0:1. Diváci: 130.

Luby B: Kodeš – Čížek (46. Černý), Heřman, Kurc (60. Havlovic), Raišl (69. Guman), Sysel, Křížek, Voráček, Irlbek, Jirotka, Hosnedl (46. Mašek). Trenér: J. Kalaš.

Budětice: Vinter – Sekyra, Štěch, Z. Frančík (60. Fiala), Korda, Kripel, R. Melka, Paroubek, M. Miroš (71. Josefík), Hozman, P. Miroš (46. Hlavin). Trenér: Z. Chmelík.

Hradešice – Dlouhá Ves 1:0

Poločas: 0:0. Branka: 82. Panuška. Rozhodčí: Kačírek. ŽK: 2:2. ČK: 78. Nováček (Dlouhá Ves). Diváci: 80.

Hradešice: Martin Frančík – Panuška, F. Melka, Šašek (88. Rašek), Věneček, Buchta, Zdichynec, Michal Frančík, Říha (72. Kodýtek), P. Melka, L. Melka. Trenér: M. Mácal.

Dlouhá Ves: Jarolím – Goby, Sperl, Jaroš, Kodýdek, Vonášek, Švec, Kulhánek, Švajka (83. Tomanec), Trčan, Nováček. Trenér: D. Rovňan.

Malý Bor – Nýrsko B 3:5

Poločas: 2:3. Branky: 10. M. Šipla, 40. Jára, 51. Kocum – 4. a 85. Bastl, 16. Vávra, 28. Mašek, 63. Pavlík. Rozhodčí: Abraham. ŽK: 2:0. Diváci: 90.

Malý Bor: Kalčík – Trubač, Němec, Sládek, D. Šipla (46. Dvořák), Chodl (63. R. Hlaváč), Jára, M. Hlaváč, Polena (80. Kopáček), M. Šipla, Kocum. Trenér: L. Trubač.

Nýrsko B: Toul – Vávra, Šlehofer, Pavlík, Mašek, Hvězda, Taušek, Bastl, Trumpeš, Václavovic, Nehoda (76. Raiser). Trenér: V. Brůža.

Strážov – Měčín 2:2

PK: 2:3. Poločas: 2:1. Branky: 21. Mayer, 37. Kološ z penalty – 33. Benda, 84. Januš. Rozhodčí: Stach. ŽK: 3:3. Diváci: 120.

Strážov: Franc – Michel (83. J. Vališ), Chaluš, Flodr, Kološ (68. L. Kalivoda), J. Hosnedl, Uruba, Soušek, Toman, Mayer (52. Červený), Presl. Trenér: M. Štancl.

Měčín: Šnejdar – Januš, Baumruk, Krotký, Němec, Klíma, P. Duchek, Benda, Vondra, Šimek, L. Duchek. Trenér: M. Krhoun.

Mochtín B – Měcholupy 1:1

PK: 3:0. Poločas: 0:0. Branky: 65. Žiak – 50. Bečka. Rozhodčí: Fanfule. ŽK: 1:1. Diváci: 70.

Mochtín B: Rajtmajer – Z. Novák, Dolejš, Peleška (79. Křivánek), Žiak, P. Švátora, J. Švátora (56. Strejc), Podráský, Sádlík (46. Vlk), Pretzelmayer (67. Osvald), Smolík. Trenér: Z. Novák.

Měcholupy: Kovařík – Jandečka, Veselka, Kadlec, Bečka, D. Novák (60. Čížek), Čabrada Zelenka, J. Duchek, Červený (79. Javorský), Kaas. Trenér: S. Skala.