Běšiny v nedělním zápase čtvrtého kola proti záloze Měcholup dvakrát prohrávaly, ale nakonec dokázaly skóre otočit a zvítězit 4:2. „Zatím to byl pro nás nejtěžší zápas. Věděli jsme, že to nebude lehké utkání, a když jsme prohrávali 0:1, museli jsme začít pořádně makat. Jsem moc rád, že jsme to nakonec zvládli a zvítězili. Ty emoce, co jsme na hřišti měli, jsem u kluků viděl poprvé v životě,“ pochvaloval si běšinský Jiří Vališ, jenž v zápase zaznamenal dvě branky a stal se hlavní hvězdou.

Útočník však zůstává skromný a tvrdí, že o vítězství rozhodl výkon celého mužstva. „Jsem spokojený, když dám důležité góly jako právě teď. Kdybychom ale spolu nedrželi jako tým a nepovzbudili se na hřišti, zápas by asi dopadl úplně jinak. O našem vítězství rozhodla týmová práce,“ měl jasno.

Běšiny tak zvítězily také ve čtvrtém utkání sezony. Vyhřívají se na prvním místě tabulky s plným bodovým ziskem a impozantním skóre 24:2. „Dívá se na to hezky, ale víme, že důležité zápasy teprve přijdou,“ krotí euforii jednadvacetiletý kanonýr, který tentokrát střelecky zastínil i svého staršího a mnohem zkušenějšího bratra Miroslava. „Vždycky jsme se hecovali a špičkovali, to se asi nezmění. Na hřišti ale držíme spolu, a to je hlavní,“ dodal.