Skóre utkání otevřel deset minut před koncem Václav Princ. Svéradice ovšem v 87. minutě vyrovnaly z pokutového kopu zásluhou Aleše Vachušky. Všechno podstatné se v zápase odehrálo de facto až v závěru. Kromě gólů bylo k vidění pět žlutých karet - ty rozhodčí Marek Mazanec rozdal právě v tomto úseku.

FK Svéradice B - TJ Sokol Kolinec 1:1

Poločas: 0:0. Branky: 87. Vachuška z penalty - 80. Princ. Rozhodčí: Mazanec - Kečkeš, Horský. ŽK: 3:2 (84. Bůžek, 87. Větrovec, 90+1. Pánek - 90+2. J. Horák, 90+3. Daniel Pasker). Diváci: 88. Sestava FK Svéradice B: Klečka - Mládek, Vonášek, Netušil, Šuhajda, Heimlich, Baudyš, Pánek, Vachuška, Renč, Větrovec. Hráčská lavice: Hrachovec, Vrchota, K. Soukup, Mičkal, Bůžek. Trenér: Martin Heimlich. Sestava TJ Sokol Kolinec: Honzík - Daniel Pasker, Poledník, Potužník, Dominik Pasker, Vích, Altman, J. Horák, Princ, Květoň, Javorský. Hráčská lavice: Maxa, Hranička, M. Horák. Trenér: Roman Dolejší.