Kromě již zmiňovaného utkání 14. kola okresního přeboru mezi TJ Sokol Veřechov a TJ Nezamyslice, které bylo za stavu 1:1 předčasně ukončeno, komise řešila i nejbližší osud jednadvacetiletého Miroslava Holmana z TJ Žihobce.

Fotogalerie: III. TŘÍDA: Musíme víc trénovat, tuší střelec Vališ. Na Dukle sklapla past!

Ten ve víkendovém utkání 14. kola III. třídy proti TJ Sokol Běšiny (3:4) dostal od rozhodčího Jiřího Moravce na konci úvodní půle červenou kartu za hrubé nesportovní chování. „V přerušené hře strčil (Miroslav Holman) oběma rukama soupeře č. 10 (Daniel Heidenreich - pozn. autora) do oblasti hrudníku a povalil ho na zem. Po udělení červené karty odešel hráč spořádaně a bez protestů do kabin,“ píše se v zápise o utkání. Miroslav Holman byl disciplinární komisí potrestán stopkou na dvě soutěžní utkání, takže týmu bude chybět o víkendu na hřišti Kolince, a pak i doma proti béčku Janovic.

Disciplinární komise také jednala o Petru Chládkovi ze Svéradic a jeho trestu po utkání 11. kola proti záloze Mochtína (2:1), které se odehrálo už 30. října (poslední kolo podzimu). Petr Chládek dostal červenou kartu a komise mu pozastavila činnost na dvě soutěžní utkání. Polovinu trestu si pětadvacetiletý fotbalista odpykal teď o víkendu, druhé utkání mu bylo odpuštěno. V případě, že se potrestaný hráč ve zkušební době (2 měsíce) neosvědčí, rozhodne Disciplinární komise OFS Klatovy, že se zbytek trestu (1 soutěžní utkání) vykoná.