Byť tak konečný výsledek možná nevypadá, na další tři body se tentokrát pořádně nadřeli, když ještě v 55. minutě prohrávali těsně 0:1 a jedenáct minut před koncem dokonce hráli nerozhodně 2:2.

Pak se ale jako správný kapitán ukázal velezkušený útočník Michal Poupa, jenž hattrickem v závěrečné pasáži zápasu rozhodl o čtvrté výhře Dešenic v sezoně.

Skupině B kralují fotbalisté Kvasetic, kteří porazili Neznašovy 2:0 a na výsluní se dostali i díky zaváhání béčka TJ Měcholupy, které ruplo v nelítostném souboji záložních týmů ve Vrhavči 0:2.

Poslední skupině okresního pralesa i nadále vévodí fotbalisté obnoveného mužstva TJ Sušice C. Tentokrát „Celtic“ udolal Zavlekov těsně 4:3, když o vítězství rozhodl dvanáct minut před koncem z penalty Chudý. Sušice tak po porážce z úvodního kola zvítězila počtvrté za sebou.

Nalžovské Hory (na archivním snímku hráči v modrobílých dresech) porazily Hory Matky Boží 3:0 a slaví první body v probíhající sezoně.Nalžovské Hory (na archivním snímku hráči v modrobílých dresech) porazily Hory Matky Boží 3:0 a slaví první body v probíhající sezoně.Zdroj: archiv Deníku

Vůbec první body v sezoně slaví v Nalžovských Horách, které díky třem trefám po změně stran přehrály Hory Matky Boží 3:0. Bez bodu tak ve „čtyřce“ zůstávají už pouze Dlažov (skupina A) a Neznašovy (skupina B).

IV. třída – skupina A, 5. kolo: Dlažov – Dešenice 2:5 (0:0, 49. Kůra z penalty, 65. Javůrek z penalty – 79., 86. a 90. M. Poupa, 55. Trefanec, 69. J. Poupa), Spůle – Křenice 0:6 (0:2, 37., 54. a 68. Rejthar, 10. a 58. Lösch, 80. Köck).

Načítám tabulku …

IV. třída – skupina B, 5. kolo: Kvasetice – Neznašovy 2:0 (2:0, 10. P. Ballý, 38. Hanzlík), Myslív – Milčice 1:3 (1:3, 42. Vavřička – 16. a 33. Kříž, 9. Kubů), Vrhaveč B – Měcholupy B 2:0 (0:0, 69. Fišr, 77. Skřivánek).

IV. třída – skupina C, 5. kolo: Žihobce – Hradešice B 3:3 (2:4 na penalty, 3:1, 17. Lemberger, 19. Aušprunk, 20. Skrbek – 16. a 83. Kalčík, 90. Waldmann vlastní), Sušice C – Zavlekov 4:3 (3:3, 19. a 78. z penalty Chudý, 10. Faraon, 17. Hrubec – 25. Herz, 27. Kirpal, 32. Maxa), Nalžovské Hory – Hory Matky Boží 3:0 (0:0, 47. Moravec, 85. Kovářík, 90. Jedlička).