Za domácí tým se trefil Janda, v dresu Mýta se střelecky prosadil obávaný kanonýr Tomáš Hatina, jeden z nejlepších hráčů podzimní fáze krajského přeboru. „K zápasu jsme jeli ve dvaceti lidech, takže jsme měli skoro dvě jedenáctky. První poločas snesl z naší strany přísnější měřítko, do zápasu jsme vstoupili dobře a dvacet minut soupeře přehrávali. Podařilo se nám vstřelit vedoucí gól, ale pak začal hrát i Beroun a po zbytek prvního poločasu to bylo hodně vyrovnané," řekl Deníku hlavní trenér fotbalového Mýta Petr Nykles.

Zimní příprava 2024: FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) - SK Rapid Plzeň 3:2.
FOTO, OHLASY: Fotbalisté Rapidu Plzeň potrápili divizní Rokycany

„Ve druhém poločase už to od nás nebylo takové. Domácí byli lepší, vytvořili si šance a dokázali i vyrovnat. Nakonec utkání skončilo remízou 1:1," pokračoval v ilustraci zajímavého souboje, který se hrál na velkém berounském hřišti s umělým povrchem. „Takovou umělku jsem snad ještě nikdy neviděl," pousmál se Petr Nykles. „Celkově zápas splnil účel a měl pro mě nějaký přínos, zejména výkon v prvním poločase, který nebyl špatný," doplnil zkušený kormidelník.

Nejbližší utkání sehrají fotbalisté Slavoje v sobotu od 16 hodin na umělé trávě v Horšovském Týnu proti domácí Dynamu, jednomu z předních týmů I. A třídy Plzeňského kraje. Od 23. do 25. února čeká tým okolo trenéra Petra Nyklese krátké soustředění v Žihli na severu Plzeňska, kde absolvují i vložený zápas s místním Slavojem. Generálku na první jarní utkání v krajském přeboru pak obstará zápas na umělé trávě v Plzni na Bolevci s domácím SSC, kde to trenér Nykles dobře zná. Tento mač je na programu 2. března od 14 hodin.

Fotbalisté SK Klatovy 1898 (na archivním snímku hráči v modrých dresech) zopakovali proti Radnicím výsledek z letní přípravy a zvítězili vysoko 7:1.
Klatovy porazily Radnice. Hattrickem se blýskl Vyčichl, sekundoval mu Kortán