„Jsem zklamaný, asi k tomu nemám co říct," hlesl nýrský trenér Petr Výtisk. Po chvíli mlčení se ale přece jen malinko rozpovídal. „Do zápasu jsme šli s malinko jiným rozestavením, než na které jsme zvyklí. Očekávali jsme, že to nebude bez chyb, to se při zkoušení může stát, ale mrzí mě přístup hráčů k zápasu, zejména v prvním poločase. Z toho pramenily vlastně všechny góly, které jsme od Protivína dostali," hodnotil kouč úvodní dějství.

Zimní příprava 2024: TJ Start Luby - TJ Svatobor Hrádek (na snímku fotbalisté v modrých dresech) 5:3.
PODÍVEJTE SE: Luby v přípravě přestřílely Hrádek, na umělce padlo osm gólů

„Do druhého poločasu jsme to malinko obměnili a náš výkon už snesl přísnější měřítko. Druhou půli jsme vyhráli 1:0, ale celkově to bylo od nás málo. Zatímco před týdnem mi hráči svým výkonem příjemně zamotali hlavu, tentokrát vše musím hodnotit negativně," doplnil Petr Výtisk rozčarovaně.

Fotbalisté Nýrska tak prohráli druhé ze tří odehraných přípravných utkání. Po diviznímu Petřínu (2:5) nestačili ani na Protivín, účastníka Jihočeského krajského přeboru. Šanci na reparát budou mít Okuláci mají už v sobotu, kdy by měli od 14 hodin změřit síly s béčkem Domažlic. Jestli však k tomu souboji skutečně dojde, je ve hvězdách. Benfika, jak se záloze Jiskry přezdívá, totiž zatím neodehrála žádný přípravný duel - všechny plánované mače zrušila.

Brankář fotbalových Dobřan Jakub Volák chytil proti svému bývalému týmu penaltu, ale porážce 0:2 nezabránil.
Bývalému spoluhráči chytil penaltu, ale porážce nezabránil. Zašije si rukavice?