Slavoj nakonec potvrdil roli favorita, ale o svém vítězství 10:2 rozhodl až po změně stran, kdy soupeři z okresního přeboru nasypal osm gólů. „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním, který skončil 2:2, jsme nehráli nic moc extra, naopak musím pochválit soupeře, který se snažil a trápil nás,“ uznal trenér Mýta Petr Nykles. „Ve druhém poločase už jsme dominovali, soupeře prakticky nepustili k míči a vstřelili dost branek. Vážím si především toho, že na hráčích byla vidět bojovnost, nasazení a chuť vyhrát,“ kvitoval zkušený lodivod.

Hattrickem se blýskl teprve dvacetiletý Jakub Šikanedr, který je ve Slavoji na zkoušce. Dvě branky vstřelil Prach a po jedné trefě zaznamenali Jan Melka, Mašek, Komenda, Štych a Matěj Melka. „Výhru samozřejmě nepřeceňujeme, ale výkon a přístup ve druhém poločase mi udělal radost,“ svěřil se Petr Nykles, který na podzim skončil ve Lhotě, ale bez angažmá dlouho nezůstal.

Další zápas by jeho tým měl sehrát v sobotu 10. února od 15 hodin na umělé trávě ČLU Beroun, který o víkendu přestřílel Sokol Radnice 4:3. O týden později jede Mýto do Horšovského Týna a na konci února absolvuje plánované soustředění v Žihli, kde ho čeká také příprava s domácím výběrem. Generálku na soutěžní jaro pak obstará souboj v Plzni na Bolevci (2. března).