„V posledním kole podzimu jsme na domácím hřišti přivítali soupeře, který měl fazónu a za sebou pět výher v řadě. Od úvodu jsme však byli aktivní a soupeře tlačili. Malesice hrozily z výborných individualit, které v týmu mají. My však v první půli šlapali jako tým a ve 35. minutě jsme vedli 3:0," píše se v hodnocení na facebookových stránkách fotbalového oddílu TJ Sušice.

„Nejprve se prosadil Oja (Ondřej Míčka) po chybě v rozehrávce. Pak Luboš (Král) přelstil brankáře a vyšvihnul gól roku z půlky hřiště a třetí gól přidal náš Jirka Jarošík (Štěpán Krůs). Soupeř poté začal lépe kombinovat a do půle snížil na 3:1. Než se fanoušci stačili usadit na tribunu ve druhé půlce, bylo to již 3:3 a začínalo se od začátku. Nakonec byl tento výsledek už konečný. Kluci si pak užili dokopnou, na které se jedlo, pilo a zpívalo, takže celkem povedený večer," stojí ještě na klubových sociálních sítích. Sušice v případě vítězství mohla přezimovat sedmá, ale nakonec uzavírá první polovinu tabulky (osmé místo) s bilancí sedmi výher, dvou remíz a šesti porážek (23 bodů a skóre 39:37).

TJ Sušice - TJ Sokol Malesice 3:3

Poločas: 3:1. Branky: 4. Míčka, 20. Král, 32. Krůs - 36. Legát, 47. Svoboda, 48. Šmídl. Rozhodčí: Nesvadba - Rubáš, Zavadil. ŽK: 1:4 (75. Král - 16. Žitek, 76. Lecjaks, 76. Havelka, 90. Šmídl). Diváci: 100. TJ Sušice: Blažek - Kopa (68. Kysilka), Pechek, Kodýdek, Marek (68. Pivetz, 90+2. Kaltenbrunner), Králík, Král, Krůs (75. Hubáček), Štěch, Míčka, Klíma. Trenér: Pavel Hrubec. TJ Sokol Malesice: Lecjaks - Havelka, Potoček, Legát, Žitek, Šmídl, Maur, Gita, Schleis (80. Kružík), Faltus (85. Tichý), Svoboda. Trenér: Ladislav Slavík.


Načítám tabulku ...