Svěřenci trenéra Pavla Hrubce totiž cestovali ke svému dalšímu zápasu do Plzně na Slovany, kde se o mistrovské body utkali s rezervou tamního Petřína. Favorit utkání byl před zápasem zcela jasný.

Domácí mužstvo se netají ambicemi postoupit do krajského přeboru a už od začátku sezony soutěži jednoznačně vládne. V úvodních pěti duelech (v I. A třídě se předem odehrálo už i kompletní 15. kolo) Petřínští svým soupeřům nasázeli celkem 38 branek, což činí průměr více než sedm gólů na zápas.

Sušice (na archivním snímku hráči v zelených dresech) potrápila plzeňský Petřín (v červeném).Sušice (na archivním snímku hráči v zelených dresech) potrápila plzeňský Petřín (v červeném).Zdroj: Deník/Martin Mangl

Sušice se v Plzni snažila, ale na body to i tak nestačilo. Petřín zápas nakonec vyhrál jednoznačně 4:0. „K utkání na Petříně jsme odjížděli opět v neúplné sestavě, kdy nám vypomohli hráči našeho béčka. Proti tak silnému soupeři, který disponuje velmi silným a širokým kádrem jsme věřili, že odvaha a bojovnost povede k úspěchu. Rozestavení mužstva bylo nastaveno na defenzivní pojetí hry s úkolem využívat rychlého Martina Kramára do brejkových situací, popřípadě maximálně využít standardních situací,“ uvedl pro klubový facebook trenér sušického mužstva Pavel Hrubec.

ČLU Beroun vs. Klatovy (v modrém) - divize 2020/2021. Vloni vyhráli 2:0 fotbalisté Berouna, letos zase uspěly Klatovy.
Bezzubí lvi příliš nekousali, klatovští fotbalisté po letech loupili v Berouně

„To se nám dařilo velice dobře a dokonce se nám podařilo vstřelit po standardní situaci gól, který nám ale záhadným způsobem nebyl uznán. Do poločasu se podařilo soupeři vstřelit gól po velmi pěkné rychlé akci z pravé strany,“ hodnotil průběh první půle zkušený trenér šumavského klubu.

Sušice (na archivním snímku hráči v zelených dresech) potrápila plzeňský Petřín (v červeném).Sušice (na archivním snímku hráči v zelených dresech) potrápila plzeňský Petřín (v červeném).Zdroj: Deník/Martin Mangl

Stav 1:0 pro domácí ale dával srdnatě bojující Sušici jistou naději na bodový zisk. Jenže v 57. minutě přišla penalta, kterou domácí Petr Škarda přetavil v uklidňující druhou branku.

Petr Vaněček.
Další šílenost. Běžec, který vážil 145 kg, zdolal obávanou Beskydskou sedmičku

„Ve druhé půli jsme se pokoušeli častěji o ofenzivu, kdy jsme se chtěli pokusit o vyrovnání, což se nám nepovedlo a na konci zápasu nás Petřín potrestal dalšími brankami, kdy už nám chyběla síla,“ pokračoval Pavel Hrubec a zmínil tím i fakt, že domácí favorit vstřelil třetí a čtvrtou branku až v posledních deseti minutách jinak atraktivního boje.

Nepomuk (na archivním snímku hráči v modrých dresech) se Lhotou dvakrát prohrávali, ale nakonec slavili vítězství 3:2.
Nepomuk otočil utkání se Lhotou. Horní Bříza zabrala a konečně bere tři body

„I když výsledek utkání vypadá hrozivě, tak musíme naše kluky pochválit za bojovnost a předvedenou hru. V minulých zápasech se slabšími soupeři nám bojovnost a chuť vyhrát chyběla, proto jsme v těchto utkáních nedokázali zvítězit. Z tohoto důvodu byl tento zápas velmi poučný do dalších soubojů. Tímto bych chtěl pogratulovat soupeři k vítězství a poděkovat všem našim hráčům za předvedený nebojácný výkon,“ dodal Hrubec s tím, že pokud hráči přistoupí k dalším zápasům stejně jako na Petříně, tak už musí přijít vítězství.

SK Petřín Plzeň B - TJ Sušice 4:0 (1:0)

Branky: 21. Kotěšovec, 57. Škarda z penalty, 81. Bendl, 85. Vobruba. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Sestava TJ Sušice: Mařík – Pivetz, Kodýdek, Pechek, Marek, Kysilka (89. Míka), Klíma, Krůs, Tuček, Kramár (74. Kadlec), Vinický (82. Kubín). Trenér: Pavel Hrubec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...