O osudu utkání bylo rozhodnuto prakticky už v úvodním dějství. „Zaspali jsme první půli, kterou jsme prohráli 0:3,“ smutnil kapitán Sušice Tomáš Klíma. „Druha půlka už byla z naší strany mnohem lepší. Začali jsme víc chtít hrát, snažili jsme se soupeře tlačit a dohnat výsledek,“ pokračoval záložník.

FC Rokycany B - TJ Sušice  4:2 (3:0).FC Rokycany B - TJ Sušice 4:2 (3:0).Zdroj: Deník/Jana Moulisová

Právě on v 56. minutě snížil na 1:3, jenže tři minuty před koncem vrátil domácímu týmu třígólové vedení svým druhým zásahem v zápase 20letý Dušan Holek. Na vítězství rokycanské zálohy nic nezměnila ani pozdní trefa sušického Kramára z pokutového kopu, který v 88. minutě upravil skóre na konečných 2:4.

V dalším kole Sušice v neděli od 17 hodin hostí v derby Svatobor Hrádek, který v úvodním kole padl s Křimicemi 1:3. „Do dalšího zápasu je rozhodně třeba zlepšit koncentraci a začít pracovat hned od začátku utkání,“ má jasno Klíma.

Načítám výsledky ...

1. kolo FORTUNA divize A: SK Klatovy 1898 - SK Dynamo České Budějovice B 2:1 (1:0).
PODÍVEJTE SE: Klatovy na úvod divize šokovaly Jihočechy. Zápas rozhodl Lukeš