Hrdinou utkání se stal mladý Ondřej Míčka, který k cennému skalpu favorita přispěl dvěma přesnými zásahy. „Myslím si, že jsme byli prvních patnáct dvacet minut dominantnějším týmem. Pak jsme ovšem začali dělat jednoduché chyby, které soupeř dokázal využít. Druhý poločas byl celkem podobný, akorát jsme dali více gólů,“ řekl Deníku hrdina zápasu. „Celkově to ale bylo od celého týmu poctivě odmakané,“ pochvaloval si záhy.

První branku vstřelil Míčka po pohledné kombinaci celého mužstva. „Už odzadu to bylo dobře rozehrané. Míč se ke mně dostal na vápně, já se otočil a doufal, že to tam spadne,“ popisoval. A spadlo…

„A druhý gól? Dostal jsem míč od našeho kapitána a šel jsem sám na brankáře. Se štěstím jsem ho pak prostřelil mezi nohama,“ ulevil si Míčka a nezapomněl vyzdvihnout gólovou parádu do „novácké“ rubriky "Borec na konec" z dílny spoluhráče Marka Budila. „Neskutečné,“ rozplýval se nad trefou parťáka. 

Nedařilo se naopak sušickému béčku, které utrpělo v Kolinci debakl 2:11. Dvě branky v dresu poraženého celku vstřelil Pavel Vinický. Novou sezonu v I. A třídě odstartuje TJ Sušice v sobotu (31. července) od 17.30 hodin na půdě zálohy divizních Rokycan. Co myslíte, uspěje?