„V prvním poločase byly Horažďovice lepší, ale nás několikrát podržel brankář Pressl, nebo zasáhli výborně hrající stopeři," poznamenal kapitán Strážova Michal Chaluš k bezbrankové první půli. Skóre se poprvé měnilo v 52. minutě, kdy se prosadil horažďovický kanonýr Jan Boček.

„Soupeř se ujal vedení po pěkné kombinační akci, ale dvacet minut před koncem se nám podařilo vyrovnat. V závěru jsme si vytvořili nějaké šance, které kdybychom proměnili, mohli jsme vyhrát, ale v zakončení, respektive ve vápně jsme nebyli důrazní," kroutil očima zkušený fotbalista Kovodružstva.

SK Kovodružstvo Strážov, archiv

Sám přiznává, že čekání na výhru už je unavující. „Je to samozřejmě nepříjemné, zvlášť, když několik zápasů skončilo remízou, jinak jsme kromě utkání v Chotěšově prohráli o jediný gól. Musíme ale makat dál a věřit, že to v závěru sezony zlomíme. Teď nás čekají Štěnovice a Pačejov, poslední a předposlední tým tabulky, a já doufám, že už konečně uspějeme," přeje si Michal Chaluš.

SK Kovodružstvo Strážov – FK Horažďovice 1:1

Poločas: 0:0. Branky: 70. Chaluš – 52. J. Boček. Rozhodčí: Rada – Nesvadba, Strejcová. ŽK: 0:2 (66. Šabek, 84. Rojt). Diváci: 65. SK Kovodružstvo Strážov: Pressl – Hosnedl, Chaluš, Flodr, Uruba, Soušek, Vališ, Červený, M. Kalivoda (77. Mayer), Franc, J. Kalivoda (64. L. Kalivoda). Trenér: Petr Presl. FK Horažďovice: Forman – Jůda, Mlnařík, Šašek, Karásek, Šebek (71. Reindl), Klečka, Pavlík, Lojík, J. Boček, Kodýdek (46. Pivnička). Trenér: Jiří Pavlík.


Načítám tabulku ...