„První poločas byl ovlivněn velmi silnými poryvy větru, kdy jsme se téměř celou první půli pouze bránili a bylo pro nás velice těžké dostat se přes soupeře pouze kombinační hrou po zemi. Toho Rapid Plzeň velice kvalitním vysokým presinkem využil a první poločas vyhrál 3:0," uvedl trenér Pavel Hrubec.

Soupeř ukázal kvalitu, uznal trenér fotbalistů Sušice po přídělu od Rapidu Plzeň

„Po přestávce jsme začali více tlačit, z čehož pramenilo i více brankových příležitostí a zápas jsme dokázali ještě zdramatizovat. Bohužel jsme na konci utkání udělali spoustu chyb, které soupeř nemilosrdně potrestal. Rapid u nás ukázal velkou kvalitu a nám se potvrdilo to, na čem musíme neustále pracovat a zlepšovat se," doplnil kouč fotbalistů TJ Sušice k hodnocení duelu.

Fotbalisté Sušice odehrají před ostrým startem jarní poloviny sezony už jen jediné přípravné utkání. Do Sušice v sobotu přijede další tým z krajského přeboru, FK Nepomuk. Výkop je ve 14 hodin. „Očekávám velikou kvalitu. Co mám zprávy a recenze, Sušice má výborný tým, který jde v poslední době hodně nahoru. Tahle generálka nás tedy určitě prověří," nechal se slyšet trenér Nepomuku Josef Viktora, jehož tým o víkendu zdolal v přípravě Protivín 5:3.