Tlumačov – Zruč 0:3
„Do Tlumačova jsme jeli v oslabené sestavě, chybělo nám několik hráčů. Ale nakonec jsme to zvládli. Kluci zaslouží velkou pochvalu. Důležitý byl brzký gól z penalty. Domácí všechno hnali přes sílu, k vidění bylo od nich hodně nakopávaných míčů. S tím jsme si ale poradili,“ liboval si kouč Zruče Jaroslav Urbánek.
Poločas: 0:2. Branky: 2. Róth z penalty, 21. Kazda, 68. Lang. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 1:1. Diváci: 160.
Tlumačov: Touš – Leitl, Tesař, Wolf (77. Tomáš Čadek), Hruška, Pfeifer, Frček (54. Podestát), Šot (77. Svatoš), Copák (64. Brichcín), Malík, Žák (54. Řezníček). Trenér: Pavel Čadek.
Zruč: Zach – Pavel, Pechman, Adam Král, Róth (80. Trnka), Polák, David Král, Korous, Mošna, Kazda (85. Sperl), Lang (87. Mašek). Trenér: Jaroslav Urbánek.

Petřín – Luby 6:1
„Zápas splnil přesně to, co jsem od něj očekával. Byli jsme lepším týmem. Jen škoda, že jsme vstřelili jen šest branek,“ uvedl trenér Petřína Radek Vodrážka.
Poločas: 4:0. Branky: 19., 31. a 67. Vohrna, 24. Šulc, 44. Nademlejnský, 52. Gavrylovskyy – 63. Pivoňka. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 5:0. ČK: 85. Šimáně (Petřín Plzeň). Diváci: 80.
Petřín Plzeň: Suchý – Fiala (74. Škarda), Lisý, Nademlejnský (74. Huml), Vohrna, Bednář (74. Štefl), Šimáně, Bendl, Šulc (74. Brudna), Gavrylovskyy, Zoubek (74. Kohout). Trenér: Radek Vodrážka.
Luby: Hromada – Veselka, Voráč, Sýkora (46. Křížek), Votava (68. Lávička), Pivoňka (80. Holý), Šůs, Mašek, Bureš, Rašek, Cole. Trenér: Vladislav Smolík.

Rokycany – Nýrsko 7:0
„Klíčovým momentem utkání byl začátek druhé půle, ve kterém jsme vstřelili dvě rychlé branky. Tento moment hostující mužstvo, které do té doby hrálo velmi dobře, položilo. Pak už to bylo jen otázkou skóre,“ komentoval demolici Nýrska trenér vítězných Rokycan Milan Dejmek.
Poločas: 1:0. Branky: 13. a 53. Procházka, 60. z penalty a 85. Spěváček, 68. Papáček, 71. Pavel Aubrecht, 90. Kroc. Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: 4:3. Diváci: 90.
Rokycany: Jevčák – Klír, Milota (66. Šafář), Papáček, Hereit, Spěváček, Lukáš Aubrecht, Procházka, Pavel Aubrecht (80. Kužma), Debellis (73. Vileta), Ineman (63. Kroc). Trenér: Milan Dejmek.
Nýrsko: Moravec – Výtisk, Kopřiva, Varga, Tomáš György (54. Lucák), Karel Kalivoda ml. (69. Kadlec), Trumpeš (62. Valenta), Čanecký, Lužný, Brož (72. Pavlík), Kotlan. Trenér: Karel Kalivoda st.

Rapid – Nepomuk 0:3
„Podali jsme chaotický výkon. Musím sportovně uznat, že Nepomuk vyhrál zaslouženě. Nechci říct, že byl lepší, ale hrál velmi chytře,“ smutnil po zápase jeden z trenérů Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.
Poločas: 0:1. Branky: 8. Michal Baran, 65. Vosyka, 78. Kalabza. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 3:2. Diváci: 100.
Rapid: Beke – Šindelář, Keckstein, Tarhaj (80. Filipčík), Hajšman, Do Thanh Tung, Klekner, Čupalka, Harmady, Matějka, Foist (65. Gesl). Trenéři: Pavel Šimsa a Jaromír Mysliveček.
Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Zajíc (87. Váňa), Radek Rous (69. Panc), Kozák, Vosyka (85. Marek Baran), Michal Baran (75. Šmíd), Kalabza, Březák, Kašpar (60. Jan Rous). Trenér: Josef Viktora.

Lhota – Domažlice B 1:1
„Možná jsme měli více šancí než soupeř, ale vzhledem k předvedené hře v poli je dělba bodů spravedlivá,“ shrnul krátce nerozhodnou partii s rezervou Domažlic lhotský asistent Josef Humeník mladší.
PK: 4:3. Poločas: 0:0. Branky: 47. Bezdička – 64. Šmejkal z penalty. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 6:3. ČK: 83. Langer. Diváci: 50. Hřiště: Prazdroj Plzeň.
Lhota: Böhm – Záhrobský, David Křízek (80. Kalabza), Michael Křížek, Horník, Bezdička, Šroubek, Langer, Kotrnoch, Varga, Štverák (90. Šindelka). Trenér: Eduard Kubata.
Domažlice B: Brataniš – Kadlec, Černý, Hojda, Šťastný, Kubr, Jakub Korelus (83. Suchý), Nemeš, Pavlíček, Šmejkal, Waldmann (67. Reininger). Trenér: Martin Steinbrücker.

Bolevec – Horní Bříza 2:2
„Byl to vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro hosty, kteří vyrovnali z poslední standardní situace. Pro nás je získaný bod rozhodně ztráta, zvlášť poté, co jsme dvakrát vedli,“ litoval kouč Bolevce Michal Bublík.
PK: 4:5. Poločas: 1:1. Branky: 35. Pelnář, 49. Zítek – 38. Sedlecký, 87. Jan Paukner. Rozhodčí: Jakš. ŽK: 3:1. Diváci: 110.
Bolevec: Körner – Hibler, Humpál, Havlíček, Pelnář, Šanoba, Zítek, Fryček, Winkelhöfer, Vozian (88. Běl), Ficu (73. Greif). Trenér: Michal Bublík.
Horní Bříza: Schimmer – Sedlecký (80. Příhoda), Václav Zavadil (64. Lomoz), Lavička, Milan Zavadil (24. Frank), Rous, Kožíšek, Janka, Kraček, Mašek, Jan Paukner. Trenér: Martin Löffelman.

Mýto - Chotíkov 1:1
PK: 4:3. Poločas: 1:0. Branky: 14. Holý - 56. Lopata. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:4. ČK: 88. Štych (Mýto) - 68. Slavík (Chotíkov). Diváci: 160.
Mýto: Vild - Štych, Abrt, Světlík, Tomáš Zajíček, Havel (59. Brož), Petr Zajíček, Holý, Lupáč (66. Švejda), Rieger, Smitka. Trenér: Pavel Tichý.
Chotíkov: Šilhánek - Chotěborský, Kučera, Lopata, Martin Míka, Prais, Rozboud (87. Buchta), Slavík, Kluska, David Míka, Vlk (82. Týml). Trenér: Petr Nykles.

Stříbro - Vejprnice 0:4
Poločas: 0:1. Branky: 47. a 55. Kolář, 24. Šura, 81. Rauch. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 0:3. Diváci: 80.
Stříbro: Dolejš - Eliáš, Vejvoda, Hřebík, Bůžek (77. Vyšín), Dyk, Mráček (79. Pavlas), Tůma (67. Beneš), Petrlák (73. Šedivý), Paidych (46. Demjan), Korynta. Trenér: Lukáš Pleško.
Vejprnice: Faltus - Šura (78. Šmídl), Puhlovský, Heindl, Bárta, Svoboda, Robert Křen, Kolář (85. David Král), Krejčí, Rauch (89. Kotva), Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Juniorská družstva kluků a dívek AK Škoda Plzeň startovala na víkendovém finále ČR. Junioři vyhráli republikové mistrovství, juniorky skončily šesté.