Hosté z jihu Plzeňska se sice na Rozvoji ujali vedení, ale jejich radost ze vstřelené branky netrvala dlouho. O minutu později totiž vyrovnal Dušan Barborka a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

I. B třída: SK Klatovy 1898 B (červení) - Kasejovice 3:1.I. B třída: SK Klatovy 1898 B (červení) - Kasejovice 3:1.Zdroj: Jindřich Schovanec

Po hodině hry otočil výsledek ve prospěch domácího týmu bývalý útočník áčka František Diviš a v závěrečné 90. minutě přidal pojistku svým premiérovým gólem za muže teprve sedmnáctiletý Lukáš Korpa.

Na hřišti byl přitom pouhých pět minut. „Jsem rád, že mě trenér nominuje a dává mě do hry. Pro mě je to velmi cenná zkušenost,“ reagoval pro klubový instagram benjamínek klatovského družstva, který pak popsal svou trefu.

„Chtěl jsem nejprve střílet levačkou, ale pak jsem si to rozmyslel, zpracoval si míč a pravou nedal gólmanovi šanci. Pak už jsem šel jenom slavit, bylo to 3:1 a byl konec,“ radoval se střelec.

Svůj zásah přitom oslavil se spoluhráči a kamarády u místní Hospůdky V ofsajdu. Přesně podle plánu. „To, že půjdu slavit směrem k hospodě, bylo předem plánované. Nikam jinam bych ani neběžel,“ vyznal se.

Klatovská rezerva se díky výhře posunula v tabulce béčkové skupiny I. B třídy na páté místo. V příštím kole hrají Klatovy okresní derby na hřišti Chanovic. Úvodní výkop je naplánovaný na sobotních 16.30 hodin.