Navíc po velmi dobrém výkonu. Na Kavčích Horách nedaleko základny České televize se hrál výborný fotbal, jemuž chybělo jediné - góly. V prvním poločase k nim měli blíž překvapivě Rokycanští, kteří poctivě bránili a vytvořili si několik slibných příležitostí. „Ale finální situace jsme neřešili dobře," poznamenal po zápase trenér Michal Veselý. „Dozadu jsme naopak hráli velmi dobře," lebedil si.

Zimní příprava 2024: SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) - TJ Košutka Plzeň (zelení) 8:2 (4:1).
FOTO, OHLASY: Klatovy porazily Košutku, trenér ale příliš spokojený nebyl

Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, i když s přibývajícím časem Admira přece jen hrozila. Rokycany ovšem jejich šance ustály, samy naopak mohly skórovat. Pěknou hlavičkou Jana Matase ale srazil jeden z bránících hráčů mimo prostor tří tyčí a povedenou ránu Jakuba Janoty vyrazil brankář Admiry na tyč. Ještě předtím pelášil sám na gólmana Pražanů Kužel, ale velkou šanci neproměnil. Utkání tak skončilo nerozhodně 0:0. A zaslouženě…

Zimní příprava 2024: FK Admira Praha - FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) 0:0.Zimní příprava 2024: FK Admira Praha - FC Rokycany 0:0.Zdroj: Deník/Martin Mangl

„K zápasu na Admiře jsme kvůli zdravotním problémům, ale i dalším věcem odjeli pouze ve dvanácti lidech. Čtyři kluci navíc v sobotu odehráli sedmdesát minut za béčko. I proto jsem strašně rád, že jsme vydrželi fyzicky až do konce, i když v závěru jsme už byli přece jen trošičku unavení a Admiru pouštěli do šancí," řekl sedmatřicetiletý rokycanský trenér Michal Veselý, jenž si pochvaloval především čisté konto proti silnému třetiligovému soupeři.

„Minule jsme dostali šest gólů s Motorletem, předtím sedm s Milínem, takže na defenzivu jsme se teď zaměřili a dávali si na ni bacha. Kluci si dokázali, že když se soustředí a jsou v hlavě správně nastavení, jde to. Navíc jsme si vytvořili i několik zajímavých situací směrem do ofenzivy, což mě těší. Celkově super přátelák ve výborném tempu, před klukama smekám klobouk dolů za to, jak tohle utkání zvládli a odmakali. Skvělý výkon," dodal. Rokycanští fotbalisté sehrají před začátkem druhé poloviny sezony mezi divizní smetánkou už jen jedno utkání, a to v sobotu 2. března od 14 hodin na hřišti SK Horní Bříza.

Fotbalisté FK Holýšov (na archivním snímku hráči v červených dresech) podlehli diviznímu Tachovu těsně 1:2.
Holýšovští fotbalisté potrápili divizní Tachov, o remízu přišli až v závěru