Šestnáct týmů bylo podle náhodného klíče rozděleno do dvou skupin po osmi. Čtenáři měli (a stále ještě mají) možnost hlasovat o tom, kdo postoupí do velkého osmičlenného finále. Přičemž z každé skupiny jdou dále čtyři týmy s nejvíce získaným počtem hlasů.

FK Okula Nýrsko coby jediný zástupce klatovského okresu figuruje ve skupině B. Tam o vaší přízeň válčí s Tlumačovem, Lhotou, Rapidem Plzeň, Vejprnicemi, Bolevcem, Holýšovem a Meclovem.

A den před ukončením „semifinálové“ ankety si nevede vůbec špatně. Skupinu sice neohroženým způsobem vede Tlumačov, který byl mimochodem nejnavštěvovanějším týmem krajského přeboru v reálném světě, ale Nýrsko se infarktově tahá o druhé místo s Rapidem Plzeň. Na čtvrté postupové pozici je „chodský“ Holýšov.

Statistika návštěvnosti sezony 19/20 krajského přeboru.Zdroj: Deník / Martin Mangl

Ve druhé skupině jsou blízko postupu týmy Horní Břízy, Nepomuku, Černic a Staňkova. A dle vývoje soutěže a celkovému náskoku je postup už nejspíš nemine. Stejně jako týmy ve skupině B. Včetně Nýrska. Ale „nikdy neříkej nikdy…“.

Hlasovat můžete až do nedělních (10. května) 12 hodin. Pak připravíme finálovou anketu, ve které už přituhne jako v nezateplených domech na pusté Sibiři.

HLASOVAT MŮŽETE V ODKAZECH NÍŽE