A ze hřiště v mrazivém sobotním dopoledni nakonec odcházeli o poznání spokojenější. Blovice totiž získaly tři body, když v souboji bez obran přehrály domácí 6:4. „Myslím si, že se v utkání potkaly dva podobně kvalitní týmy. Už od začátku jsme očekávali, že to bude těžký zápas, a to díky kvalitě soupeře a také proto, že jsme museli hrát pouze v jedenácti lidech bez střídání,“ připomněl absence několika hráčů jeden z klatovských fotbalistů Adam Aizner.

SK Klatovy 1898 B (červení) - Blovice 4:6.SK Klatovy 1898 B (červení) - Blovice 4:6.Zdroj: Deník/Martin Mangl

Ten mimochodem už ve 12. minutě otevřel skóre duelu. „Zápas se pro nás nevyvíjel úplně špatně, měli jsme velké množství šancí, ale bohužel nám nebylo přáno a hodně jsme jich neproměnili. Poté zde nastaly také nějaké chyby v obraně, ze kterých jsme dostali zbytečné góly. Konečný výsledek připomínal spíše hokejový zápas než fotbalový. Plně doufáme, že se naše výkony časem a lepší sehraností zlepší a půjdeme v tabulce už jen vzhůru,“ přeje si mladý fotbalista. Klatovské béčko přezimuje se ziskem sedmnácti bodů deváté, Blovice pak vstoupí do jara ze čtvrté pozice.

SK Klatovy 1898 B - Blovice 4:6

Poločas: 2:2. Branky: 12. Aizner, 33. Urs, 60. L. Marek, 72. Javorský – 24., 57. a 61. z penalty Šabata, 21. Heřman, 48. Krásný, 51. J. Diviš. Rozhodčí: Kraus. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Sestava Klatov: Herman – Bošek, Kolerus, Kotáb, L. Marek, Partyngl, M. Marek, Urs, Aizner, Javorský, Gunitš. Trenér: Jan Ježek.


Načítám tabulku ...
14. kolo FORTUNA divize A: SK Klatovy 1898 (červení) - ROBSTAV Přeštice (žlutí) 1:4 (1:4).
Mészáros: Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit jinak. Pak ale chválil i děkoval