„Hrálo se na umělce, která je menších rozměrů. Soupeř byl silný v osobních soubojích, výborně zahrával standardky, ale nás podržel zkušený Honza Herman. Snažili jsme se kombinovat a hrát po zemi, což soupeři dělalo celkem problémy. Jsem rád, že i za nepříznivého stavu kluci nic nezabalili a zápas dovedli zlomit těsně před koncem jeho času na svou stranu, i když soupeř nám nedal nic zadarmo a bojoval ze všech sil. Myslím si, že to bylo pěkné utkání pro diváky, kteří viděli sedm branek a mnoho dalších šancí na obou stranách,“ uvedl po skončení duelu klatovský záložník Martin Janda, který šel týmu vypomoci z áčka.

13. kolo I. B třídy (skupina B): SK Klatovy 1898 B - SK Kovodružstvo Strážov (na snímku hráči v modrých dresech) 4:3.13. kolo I. B třídy (skupina B): SK Klatovy 1898 B - SK Kovodružstvo Strážov 4:3.Zdroj: Jindřich Schovanec

Klatovská záloha díky zisku tří bodů přeskočila svého nedělního soka a stráví zimu na sedmém místě tabulky. Hned v závěsu (o skóre) je ovšem právě Strážov, který na podzim jako nováček získal dvacet bodů. Poslední jsou Štěnovice a záchranářské starosti budou mít na jaře i fotbalisté Pačejova či Bolešin.

SK Klatovy 1898 B - SK Kovodružstvo Strážov 4:3

Poločas: 1:2. Branky: 49. a 87. Urs, 43. Mareš, 74. Janda z penalty - 38. V. Hryhorak, 39. Chaluš, 67. Kološ. Rozhodčí: Stach - Horský, Cupl. ŽK: 1:3 (53. Potužník - 25. V. Hryhorak, 69. I. Hryhorak, 90+2. L. Kalivoda). ČK: 1:1 (72. Barborka - 77. Franc). Diváci: 50. Sestava SK Klatovy 1898 B: Herman – Kotáb (56. Tomaka), Kolerus, Barborka, Pretzelmayer, Janda, Partyngl, Jan Potužník (46. Jakub Potužník), Urs, Mareš (90+1. Korpa), Fiala (46. Hošek). Trenér: Jan Ježek. Sestava SK Kovodružstvo Strážov: Pressl – Michel, Chaluš, Kološ, V. Hryhorak, Uruba, Soušek, L. Kalivoda, Mayer (77. Vališ), Franc, I. Hryhorak (77. J. Kalivoda). Trenér: Martin Štancl.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
Fotbalisté TJ Svatobor Hrádek (na archivním snímku fotbalisté v modrých dresech) remizovali v posledním utkání podzimní části _I. B třídy s TJ Dobřany 0:0.
Hrádek na závěr remizoval. Brabec: Po průběhu utkání jsme mírně zklamaní