„Odehráli jsme velmi vypjaté utkání, do kterého jsme dobře vstoupili a hned po nástupu dali v první minutě branku. Poté bohužel po našich chybách a penaltě Chlumčany otočily výsledek na 3:1. My však věděli, že máme více ze hry, a že si dokážeme vytvořit šance. Nakonec se nám povedlo dát důležitý gól do šatny, který nám pomohl především v hlavách,“ konstatoval fotbalista Startu Jan Holý.

Švihov slaví postup do krajské I. B třídy.
VIDEO: Mistři! Švihov ovládl okresní přebor, slaví postup a hlásí posily

„O pauze jsme si byli jistí, že máme na to utkání otočit a získat pro nás potřebné tři body. A druhá půle byla naštěstí celá v naši režii, dokázali jsme se týmovým výkonem semknout, utkání zvrátit a zvítězit 5:3,“ pochvaloval si mladý špílmachr domácího týmu z předměstí Klatov.

Luby jsou jedno kolo před koncem letošní sezony dvanácté a mohou poskočit ještě o příčku výš (nebo spadnout až na čtrnácté místo). O víkendu hraje Start na půdě čtvrtého Horšovského Týna, začátek zápasu je v sobotu v 16 hodin.

TJ START Luby – TJ Keramika Chlumčany 5:3

Poločas: 1:3. Branky: 41., 60. z penalty a 83. z penalty Matějka, 1. Řeřicha, 65. H. Pikhart – 12. a 38. Jan Havlík, 35. Tomášek z penalty. Rozhodčí: Cupl – Petrželka, Bureš. ŽK: 2:2 (33. Koželuh, 75. Sýkora – 59. Jan Havlík, 82. Lösch). ČK: 1:0 (88. Čipera). Diváci: 150. Sestava TJ START Luby: Hromada – Sýkora (77. Vozka), H. Pikhart, Čipera, Řeřicha, Marek, Koželuh, Holý (86. Tomaka), Petrželka, Matějka, Křížek (89. Blohmann). Trenér: Radek Pikhart. Sestava TJ Keramika Chlumčany: Lösch – Vojáček, Milota, Jan Havlík (89. Fiala), Kulhánek (33. Hýbner), Němeček, Tomášek, Potočník, Šimána, Dostálík, Švec (79. Hrdlička). Trenér: Vladimír Kudláček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
TJ Sokol Kolinec (červení).
III. TŘÍDA: Měčín přetlačil béčko Janovic, rezerva Mochtína sestřelila Tatran