19. kolo KPM: FK Okula Nýrsko - SK Rapid Plzeň 2:2

„Soupeř byl výborný, prakticky lepší po celou dobu utkání. U nás se projevilo to, že jsme v sobotu odehráli nesmírně náročný zápas v Tachově, který nás stál spoustu sil. Od 60. minuty jsme se de facto jen bránili. Mrzí mě, že jsme ztratili dvougólový náskok, měli jsme si to pohlídat. Jsem zklamaný," procedil malou chviličku po skončení duelu trenér domácího Nýrska Karel Kalivoda.

Fotbalisté vejprnické Slavie (na archivním snímku hráči v černočervených dresech) prohráli na domácím hřišti s TJ Sokol Radnice 0:3.
OHLASY Z PŘEBORU: Baník utrpěl v Plzni debakl, Radnice loupily ve Vejprnicích

„Když to srovnám s pátečním zápasem (Rapid hrál v Holýšově 0:0), tak to bylo jako den a noc. Za dnešní zápas musím kluky pochválit. Hráli jsme dobře, ale bohužel jsme na začátku neproměňovali šance. Soupeř naopak své jediné dvě příležitosti zužitkoval a po půli tak vedl o dvě branky. Nakonec se nám podařilo vyrovnat a máme tak bod, který bereme. Teď je důležité, abychom zvládli příští zápas s Nepomukem," řekl jeden z koučů plzeňského Rapidu Pavel Šimsa.

Poločas: 2:0. Branky: 36. a 44. Varga - 72. Jílek, 90+1. M. Fikrle. Rozhodčí: Říha - Šnajdr, Pressl. ŽK: 1:0 (54. Vávra) + 40. minuta trenér Rapidu Zbyněk Jiskra. Diváci: 168. Sestava FK Okula Nýrsko: Toul - Antonovics, Pavlík, Šimon Švec, Mašek (86. Taušek), Varga, Vávra (75. Rubáš), Karel Kalivoda mladší, Bořánek (69. Štěpán Švec), Čanecký. Trenér: Karel Kalivoda starší. Sestava SK Rapid Plzeň: Liška - Nový (46. Š. Fikrle), Řezníček, Š. Fikrle (63. Čupalka), Kadlec (46. Půlpán, 75. Agapkin), Klekner, M. Fikrle, Ježek, Kořenek, Černický. Trenéři: Pavel Šimsa, Zbyněk Jiskra, Jaromír Mysliveček.


Načítám tabulku …
Krajský přebor, 21. kolo: FK Tachov (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - FK Okula Nýrsko (černí) 3:1.
OHLASY Z PŘEBORU: Lhota veze z Mýta bod, Zruč uspěla na hřišti Staňkova