Fotbalisté TJ Sokol Pačejov zvítězili v nedělním utkání 25. kola béčkové skupiny I. B třídy na půdě favorizovaných Horažďovic těsně 3:2, i když k okresnímu derby odcestovali pouze s jedenácti hráči, v bráně musel chytat hráč z pole (Lukáš Šmrha) a ještě k tomu v 65. minutě prohrávali 2:1. Podívejte se nyní společně s námi, jak utkání vypadalo pohledem do objektivu fotografa Davida Korandy.

FK Horažďovice - TJ Sokol Pačejov 2:3

Poločas: 1:1. Branky: 45. Jůda, 51. Boček – 26. Ticháček, 65. Kolářík, 78. Kubáň. Rozhodčí: Velíšek – Bartheldy, Jirovec. ŽK: 0:1 (44. F. Kába). Diváci: 100. FK Horažďovice: Forman – Jůda, Boček, Faltys, Štěch, J. Pavlík (71. Marc), Fuščič (46. Michelini), Šedivý, Lojík, Janouškovec, Mlnařík (58. Šabek). Trenér: Petr Janda. TJ Sokol Pačejov: Šmrha – Cikán, Kubáň, F. Kába, J. Panuška, Lávička, Ticháček, V. Klásek, Sedláček, Kolářík, V. Panuška. Trenér: Zdeněk Voska.

Fotbalisté FK Svéradice (na archivním snímku hráči v zelenobílých dresech) podlehli domácím Kralovicím vysoko 0:7.