„Domácím vyšel hned první brejk po naší ztrátě ve finální třetině a nám se následně nedařilo dostat se do utkání. Naši hru charakterizovala extrémní ztrátovost v přechodové fázi, díky čemuž jsme se nedokázali dostat do nebezpečných prostorů, abychom ohrozili brankáře domácích,“ připustil v hodnocení pro klubový facebook trenér fotbalového Nýrska Petr Výtisk.

„Ve druhém poločase jsme nabádali hráče, aby zvýšili tempo a rychlost kombinace, ale byli to naopak domácí, kteří rychlou rozehrávkou standardní situace na půlce překvapili naši obranu a zvýšili na 2:0. My jsme domácí bránu ohrozili jen dvěma střelami ze střední vzdálenosti od Kuby Pavlíka. Máme mladé mužstvo, s výkonnostními výkyvy musíme počítat, ale v Holýšově nám bohužel chyběla i chuť, hladovost a nasazení. Věřím však, že se z toho poučíme, a o víkendu proti Vejprnicím se vrátíme k tomu, co umíme,“ doplnil kouč.


Načítám tabulku ...
Fotbalisté TJ Svatobor Hrádek (na archivním snímku hráči v modrých dresech) zabrali, když na domácím hřišti porazili Starý Plzenec 6:2.
Hrádek po sérii nezdarů zabral. Konečně jsme získali tři body, usmál se Brabec