Domácí Blovice spasil rychlonohý útočník Lukáš Krásný, jenž dříve působil v divizních Klatovech. Za Měcholupy se prosadil hrající trenér Pavel Javorský, ale jeho trefa ze 77. minuty utkání znamenala pouhou kosmetickou úpravu skóre.

„Výsledkově nám zápas bohužel nevyšel tak, jak bychom si přáli, ale myslím si, že herně jsme nezklamali, a že jsme nebyli horším týmem než domácí. Bohužel jsme udělali dvě velké chyby, které Blovice dokázaly potrestat," posteskl si kouč Měcholup Pavel Javorský. „Mrzí nás to, ale jedeme dál," doplnil záhy.

V příštím kole čeká jeho partu další nároční zkouška, a sice nelítostný souboj na půdě ambiciózního Švihova, který je zatím na druhém místě. Utkání začíná v neděli od 16.30 hodin. Kdo se po jeho skončení bude radovat?

TJ Sokol Blovice - TJ Měcholupy 2:1

Poločas: 1:0. Branky: 13. a 73. Krásný - 77. Javorský. Rozhodčí: Hošek - Kovář, Šašek. ŽK: 4:3 (24. R. Šabata, 36. Tříska, 50. R. Rous, 66. Vokurka - 41. Javorský, 50. Zelenka, 82. Veselka). Diváci: 199. Sestava TJ Sokol Blovice: J. Rojík - Polívka, Kolář, M. Štětina (88. Diviš), Ivanov, Malý, R. Rous, Tříska, Vokurka, Krásný, R. Šabata (80. J. Rous). Trenér: Vladimír Chalupa. Sestava TJ Měcholupy: J. Kovařík - Veselka, Kadlec, Zelenka, K. Kovařík (68. Valečka), Dušan Bálek, Kotlan (68. Novotný), D. Novák (68. Červený), Kaas, Bečka, Javorský. Trenéři: Pavel Javorský, Petr Novák, Zdeněk Zadražil.