„Před utkáním jsme měli v hlavách pořád minulý zápas s Dobřany, který se nám vůbec nepovedl. Něco jsme si vyslechli dokonce ještě před zápasem od trenéra a myslím si, že se to odrazilo drobet také na začátku zápasu,“ přiznal Kaas.

Fotbalisté TJ Měcholupy (na archivním snímku hráči v černých dresech) porazili Vrhaveč 5:0 a v posledním kole zabojují o bronzovou příčku.Fotbalisté TJ Měcholupy (na archivním snímku hráči v černých dresech) porazili Vrhaveč 5:0 a v posledním kole zabojují o bronzovou příčku.Zdroj: Miluše Šulajová

„Pak jsme se do toho ale celkem dostali. Se vší úctou k soupeři, měli jsme na hřišti hodně prostoru, Vrhaveč nás nechala hrát a my trestali góly. Přestože jsme spíš mužstvem do rychlých kontrů a nejsme zvyklí dominovat na míči, celkem nám to sedlo a v první půli i fungovalo,“ kvitoval třiadvacetiletý ofenzivní fotbalista, jenž do sítě Vrhavče zacílil přesně hned dvakrát.

25. kolo I. B třídy (skupina B): FK Horažďovice (hráči ve žlutých dresech) - TJ Sokol Pačejov (černí) 2:3.
OBRAZEM: Šok v Horažďovicích! Oslabený Pačejov přivezl ze hřiště favorita výhru

„Jen škoda, že jsme nevyřešili lépe další situace a nepobavili víc naše fanoušky na posledním domácím zápase letošní sezony,“ doplnil Kaas k hodnocení.

Nyní Měcholupy čeká pouze derniéra na hřišti druhých Chlumčan, po které nováček krajské soutěže může v případě vítězství a jistých výsledků Blovic a Horažďovic pomýšlet na bronzovou příčku. A to by byl úspěch jako hrom!

Fotbalisté TJ Sokol Mochtín (na archivním snímku hráči v modrých dresech) prohráli na půdě SK Petřín Plzeň 4:6. Herně ale nezklamali.
Dali čtyři góly, přesto padli. Diváci si ale přišli na své, říká trenér Mochtína

„Kdyby nám tohle vyšlo, byl by to určitě nečekaný výsledek naší první sezony v I. B třídě. Dokopná by se slavila hned lépe,“ culí se Václav Kaas a připomíná, že se letos dařilo také měcholupské rezervě, která postoupila ze IV. třídy do okresní trojky. „Tímto bych chtěl našim klukům z béčka pogratulovat a popřát jim úspěšnou následující sezonu,“ dodal s úsměvem fotbalista TJ Měcholupy.

TJ Měcholupy - TJ Sokol Vrhaveč 5:0

Poločas: 3:0. Branky: 32. a 73. Kaas, 37. a 43. Dušan Bálek, 81. Bečka. Rozhodčí: Molek – Flesar, Pilný. ŽK: 0:4 (24. Hrach, 55. Hromada, 66. a 86. Libor Lorenc). ČK: 0:1 (86. Libor Lorenc). Diváci: 50. TJ Měcholupy: Kovařík – Veselka, J. Kadlec (68. Jakubec), Novotný, Bečka, Duchek, Dušan Bálek, Kaas (83. M. Valečka), Červený, Jan Valečka (46. Daniel Bálek), D. Novák. Trenér: Petr Novák. TJ Sokol Vrhaveč: Pressl – Libor Lorenc, Skřivánek, Mundl, Hrach, König, Důlovec (62. Razesberger), Malenka, Reitmajer, Hromada (78. Dryje), Vacovský (33. Potužník). Trenér: Václav Vacovský.


Načítám tabulku ...
Promo Kanonýr Deníku