„Sobotní zápas byl nejdůležitějším zápasem sezony. Bylo vidět, že oba týmy chtějí uspět. Hrálo se ve vysokém tempu a nikdo si nedal nic zadarmo. My jsme hráli na balonu a soupeře čekal na naše chyby a spoléhal na brejky. Nám se bohužel ze svých šancí nepodařilo skórovat, a tak se utkání dostalo až do prodloužení,“ popisoval lubský fotbalista Jan Holý průběh základní hrací doby.

Baráž o I. A třídu, 2. zápas: TJ START Luby - TJ Chotěšov 1:0 pp.

„Nakonec jsme zaslouženě dotlačili i za pomocí penalty balon do sítě a zbytek utkání jsme už zvládli dohrát. Zápas ozdobila krásná divácká kulisa, kdy přišlo na stadion nad 350 lidí. Musím poděkovat všem lubským fanouškům, kteří nám byli dvanáctým hráčem. Hlavně dorostencům, kteří vytvořili opravdu hlasitý kotel s pěknou pyrotechnikou,“ doplnil ještě mladý fotbalista s tím, že po závěrečném hvizdu propukla v týmu obrovská euforie, která pokračovala i na dokopné. „Už teď se těším na novou sezonu a jsem za náš tým rád, že jsme tuhle náročnou sezonu zvládli,“ dodal na závěr Jan Holý.

TJ START Luby – TJ Chotěšov 1:0 po prodloužení

Branka: 98. Matějka z penalty. Rozhodčí: Kraus – Přibyl, Lapák. ŽK: 3:5 (15. H. Pikhart, 75. Pivoňka, 90. Koželuh – 78. a 120. Multrus, 84. Bednář, 98. T. Vacek, 98. M. Brabec). Diváci: 350. Hřiště: TJ START Luby. Sestava TJ START Luby: Hromada – Vejskal (110. Sýkora), H. Pikhart (36. Tomaka), Řeřicha (61. Pivoňka), Marek, Čipera, Holý, Petrželka, Matějka, Koželuh, Cole (120. Vozka). Trenér: Radek Pikhart. Sestava TJ Chotěšov: M. Vacek – Štökl (71. M. Brabec), T. Vacek, Calta, Hönig, Kavka (113. Kavka), Vítek, Bednář, Zahoř (46. Multrus), Braun, Šiman. Trenér: Jiří Multrus.