„Máme soustředění, kluci tam dostali trošičku do těla a byli malinko unavení, což bylo vidět, ale i přesto si myslím, že jsme měli zápas zvládnout daleko lépe. Nepomuk bojoval a hodně nám zápas znepříjemnil," uvedl pro Deník trenér klatovských fotbalistů Michal Hoffmann s tím, že první poločas byl ještě docela slušný, ale po změně stran to bylo od jeho svěřenců prostě málo.

A příliš nezastíral, že nebyl příliš spokojený, na rozdíl od Josefa Viktory, kouče Nepomuku. „Naprosto jiný výkon než před týdnem ve Strakonicích (Nepomučtí padli 2:6), kde jsme zcela propadli. Chvíli nám sice trvalo, než jsme se srovnali s vysokým a rychlým tempem domácích, ale pak jsme se do toho docela dostali a ve druhé půli dokázali vyrovnat na 3:3," říkal zkušený lodivod.

FC Rokycany (zelenočerní), ilustrační snímek.
Tvrdá práce nese ovoce. Rokycany v přípravě porazily třetiligový Sokolov

„Škoda, že jsme v závěru inkasovali z penalty, ale tentokrát musím kluky pochválit. Bojovali, dřeli, fyzicky drželi se soupeřem krok. Tento dobrý výsledek s divizním mančaftem rozhodně nepřeceňujeme, pořád je to jen příprava, ale určitě máme radost, že jsme nebyli otloukánkem," pochvaloval si Viktora.

Jeho tým hraje další přípravný zápas v sobotu v jihočeské Blatné proti Protivínu (od 15 hodin), klatovští fotbalisté by se podle původního plánu měli podruhé v zimě utkat s béčkem Domažlic. První utkání skončilo výhrou Klatov 2:1.

SK Slavia Vejprnice (fotbalisté v červeno-bílých dresech), archivní snímek.
Vejprnice podlehly divizní Doubravce. Paul: Ale můžeme být celkem spokojení