Pošumavské družstvo plné mladíků by jistě rádo odčinilo poslední porážku na půdě Doubravky, kde padlo 2:5. A kde hlavně podalo výkon, který se trenérovi Hoffmannovi vůbec nelíbil. „Strašidelný výkon. Někteří kluci by se měli uvědomit, jestli chtějí hrát od příští sezony divizi nebo jen za béčko,“ nebral si servítky klatovský kouč.

Klatovy ale ve městě piva nečeká nic jednoduchého. Petřín má formu – z pěti turnajových zápasů prohrál pouze v prvním kole proti staršímu dorostu Viktorie Plzeň a dokázal vyhrát třeba na hřišti třetiligových Domažlic 4:3. „Na Petřín momentálně slyším jenom chválu, ale těším se na tento zápas jako na každý jiný. Musíme se poučit ze zápasu na Doubravce a předvést úplně odlišný výkon. Mnohem lepší,“ říkal kapitán klatovského mužstva Milan Mészáros.

Po pátečním zápase čeká na Klatovy jeden den volna a v neděli další mač. Od 10.30 hodin vyzvou na domácím Rozvoji FK Holýšov – účastníka krajského přeboru, který jako hlavní trenér vede Jiří Jakš – zkušený kouč, jenž v Klatovech v minulosti působil.