Dvě branky vstřelil Lukáš Korelus, mladší bratr hrajícího trenéra Tomáše, zbývající trefu obstaral zkušený Radek Šindelář. „Soupeř byl po soustředění, takže nám bylo jasné, že chvíli s námi krok vydrží, ale časem pravděpodobně odpadne. Hlavně jsme chtěli hrát to, o co se od ledna snažíme, a nezranit se. Každopádně chválím soupeře, za to jak k zápasu přistoupil i za to, jak se nám snažil utkání znepříjemnit," uvedl třicetiletý trenér Tlumačova Tomáš Korelus, který už vyhlíží následující přípravný zápas s Meclovem.

Fotbalisté TJ Sušice (na snímku hráči v modrých dresech z předchozího utkání s Rapidem Plzeň) podlehli jihočeským Sousedovicím 3:4.
Všechny góly jsme si zavinili úplně sami, lamentoval střelec po domácí porážce

„Je to pro nás další utkání se soupeřem z nižší soutěže, kterou má dobře rozehranou. Na zápas se těším. Hraje tam pár kluků, které jsem trénoval v dorostu, tak jsem na ně zvědavý. Každopádně se opět pokusíme předvést dobrý výkon a doladit další věci, které nám zatím dokonale nefungují. Samozřejmě budeme chtít znovu vyhrát," slibuje kouč fanouškům Startu.

Utkání s Meclovem by se mělo hrát v neděli, čas i místo konání zápasu bude ještě upřesněno. Generálku na jarní boje v I. A třídě Start absolvuje v neděli 3. března na umělé trávě v Domažlicích proti TJ Sokol Mochtín, která v zimě rovněž představila nového trenéra, a sice Vladimíra Kudláčka, jenž poslední čtyři roky strávil v Chlumčanech, ale dlouhá léta působil v Měcholupech.

Fotbalisté FK Okula Nýrsko (na archivním snímku hráči v modrých dresech) podlehli v přípravě jihočeskému Protivínu 1:5.
Výbuch s Protivínem! Jsem zklamaný, hlesl trenér Výtisk. Rozzlobil ho přístup