Svěřenci trenéra Pavla Hrubce sice zásluhou trefy Jakuba Štěcha vedli 1:0, ale pak chytil nevídanou střeleckou slinu zkušený kanonýr hostů Jan Havlíček, který se vrátil po zranění a čtyřmi góly skóre dokonale otočil. Dynamo si tak odvezlo ze Sušice tři body za výhru 4:1, domácí se v tabulce propadli z prvního na čtvrté místo. Soutěž nyní nově vedou Chlumčany před Křimicemi.

„Na domácí půdě jsme rozhodně chtěli zvítězit a udržet si vedení v soutěži. Bohužel se nám druhé utkání po sobě výsledkově nevydařilo,“ posteskl si trenér Sušice Pavel Hrubec. „Výsledek je pro nás velmi krutý, ale musíme si to dobře vyhodnotit a vzít si ponaučení do dalších bojů. V neděli to byl pro nás lehký políček, který nás určitě posílí a posune dopředu. Děkujeme našim fanouškům za podporu a v dalším utkání na půdě Mochtína uděláme pro vítězství maximum,“ doplnil k povídání sedmačtyřicetiletý lodivod Sušice.

TJ Sušice – TJ Dynamo Horšovský Týn 1:4

Poločas: 1:1. Branky: 20. Štěch – 24., 50. 75. a 84. Havlíček. Rozhodčí: Hošek – Rubáš, Schneider. ŽK: 2:2 (55. Marek, 65. Pechek – 49. Chrž, 72. Havlíček). Diváci: 101. Sestava TJ Sušice: Míček – Hájek (77. Podlipský), Kodýdek, Pechek, Marek (65. Kysilka), Štěch, Klíma (77. Vystrčil), Králík, Skála, Budil (77. Pivetz), Míčka. Trenér: Pavel Hrubec. Sestava TJ Dynamo Horšovský Týn: Straka – Chrž (87. Mašek), Čižikov, Slinkin, Šutek, Černík (89. Bláha), Sloup, Falout, Gregořica (65. Novák), Malý, Havlíček (89. Sladký). Trenér: Václav Kopejtko.


Načítám tabulku ...
TJ Sušice B (bílí) vs. SK Malý Bor 1929 - ilustrační snímek.
Malý Bor zdolal béčko Sušice. Domácí zaslouženě zvítězili, uznal Martin Kalný