Doplatil především na to, že k zápasu odjel pouze s jedenácti zdravými hráči. „Bohužel jsme se sešli pouze v jedenácti lidech, ale přesto jsme odehráli náš nejlepší zápas přípravy. Nastoupili jsme již s oběma posilami a byli domácím více než vyrovnaným soupeřem,“ říkal kapitán Svéradic Martin Heimlich.

Zimní příprava: FK Junior Strakonice B - FK Svéradice 4:3 (zelenobílé dresy).Zimní příprava: FK Junior Strakonice B - FK Svéradice 4:3 (zelenobílé dresy).Zdroj: Jan Škrle

První poločas branku divákům nenabídl, vše podstatné se událo až po obrátce. „Ve druhé půli jsme se s domácím týmem přetahovali o vedení, které v samém závěru strhl na svoji stranu Junior. Já za sebe musím kluky pochválit, protože jsme makali až do konce zápasu a nevypustili jediný souboj. Pokud budeme takhle hrát i příští víkend v Žihli, věřím, že si připíšeme do tabulky tři body,“ zůstal Heimlich i přes porážku optimistou.

Utkání 16. kola I. A třídy mezi domácím Slavojem Žihle a Svéradicemi se hraje již tuto sobotu od 10.30 hodin na severu Plzeňska na tamní umělé trávě.

Trénink SK Klatovy 1898: Modelové utkání (5. března 2022).
PODÍVEJTE SE: Místo generálky sehráli fotbalisté mezi sebou jen modelové utkání