Ten v prvním poločase zkoušel jiný herní styl, který jeho týmu evidentně nesvědčil. „Asi na něj zkrátka nemáme typy hráčů," krčil rameny. „Ale nebylo to jen o stylu. V první půlce na našem výkonu nebylo vůbec nic. Žádná chuť, bojovnost. Kluci se už asi viděli večer na plese," zlobil se kouč, který do druhého poločasu, do kterého se šlo za stavu 4:0 pro domácí borce, udělal několik změn v sestavě, vrátil rozestavení na klasickou formaci 4-4-2 a karty se sice neobrátily, ale alespoň vyrovnaly. „Už to mělo trošku parametry," poukázal.

Celkově ale nemohl být spokojený. „Nemyslím si, že by byly Strakonice nějak lepší. Naopak se podle mého názoru potkaly dva týmy podobných kvalit. Ale zatímco domácí více chtěli, my, a to zejména v první půli, nikoliv," míní zkušený kormidelník fotbalistů Nepomuku, který dal opět příležitost ukázat se některým hráčům dorosteneckého věku. „A tihle kluci mě nezklamali," poznamenal.

Zimní příprava: Junior Strakonice - FK Nepomuk (na snímku fotbalisté v modrých dresech) 6:2 (4:0).Zimní příprava: Junior Strakonice - FK Nepomuk (na snímku fotbalisté v modrých dresech) 6:2 (4:0).Zdroj: Jan Škrle

K zápasu se pro Deník vyjádřil krátce také domácí fotbalista Nelu Butnaru, který po dlouhé pauze zapříčiněné zraněním kolene odehrál pětadvacet minut.

„První poločas byl suprovej, téměř jsme hráli na jednu branku a měli hodně šancí," pochvaloval si. „Do druhé půle jsme udělali změny v rozestavení, ale i tak jsme si dokázali vypracovat spoustu příležitostí. Nepomuk nám dal dvě branky po individuálních chybách," doplnil k velice ofenzivnímu utkání.

FC Viktoria Plzeň B (červenomodří), ilustrační snímek.
Dobrý výkon, chválil trenér Viktorie Parlásek. Trápí ho nízká produktivita