Po změně stran jeho družstvo obměnilo sestavu, a to bylo na hře malinko znát. „Pak byly zase Kralovice asi lepší, ale my jsme dokázali dát branku, která se nakonec ukázala jako vítězná. Celkově se jednalo o šťastnou výhru, protože to bylo spíš remízové utkání,“ poznamenal mochtínský šéf lavičky.

30. kolo I. A třídy: TJ Sokol Mochtín (červení) - TJ Sokol Kralovice 1:0.30. kolo I. A třídy: TJ Sokol Mochtín (červení) - TJ Sokol Kralovice 1:0.Zdroj: Pavel Šot

Jeho tým tak sezonu zakončil se ziskem šestačtyřiceti bodů a kladným skóre 66:65 na skvělém pátém místě. „Jsme maximálně spokojení. Vyrovnali jsme naše nejlepší umístění a nebýt odstoupení Žihle ze soutěže a anulování našich výsledků proti tomuto soupeři, vytvořili bychom bodový rekord v historii klubu,“ uvedl kouč Jiří Dolejš, jehož mužstvo ztratilo na čtvrté Kralovice, které čeká baráž o postup do krajského přeboru, pouhé dva body.

TJ Sokol Mochtín - TJ Sokol Kralovice 1:0

Poločas: 1:0. Branky: 60. Žiak. Rozhodčí: Brůha – Jakš, Petrželková. ŽK: 0:1 (65. Kříž). Diváci: 80. TJ Sokol Mochtín: Blahník – Lysek, Dolejš, Blažek, Bejvl, Žiak, Čeleda (46. Osvald), Šafránek (72. M. Prokop), Plánička, Cihlář (46. Gajdušek), J. Pretzelmayer (77. Švátora, 88. Strejc). Trenér: Jiří Dolejš. TJ Sokol Kralovice: Bodurka – Kůsa, L. Sládek, Kříž, Vlk, Koča, Pícl, Bulín, Pánek, Purkar, Zeman (56. D. Sládek). Trenér: Oldřich Šubrt.


Načítám tabulku ...
Fotbalisté FK Tachov (na archivním snímku hráči v modrých dresech) opouští I. A třídu a v příští sezoně si zahrají krajský přebor.
Nižší krajské soutěže znají postupující i sestupující. Které týmy čeká baráž?