Na cenném vítězství v Chanovicích se hattrickem podílel hrající trenér Pavel Javorský, jenž dal dva ze tří gólů už v úvodních šesti minutách hry. „Měli jsme dobrý vstup do zápasu, dali dva rychlé góly, a to nám pomohlo. Pak jsme přidali třetí branku (Pavel Harmady - pozn. autora) a já osobně mohl přidat i čtvrtou, ale šanci jsem neproměnil a na konci poločasu domácí snížili," popisoval brzy již sedmatřicetiletý Pavel Javorský obraz hry v prvním dějství.

„Ve druhém poločase se Chanovice zlepšily a já je musím pochválit, protože hrály opravdu dobře a nevzdaly se. My jsme to naštěstí už uhájili a vezeme si z venku důležité tři body," doplnil kouč lídra fotbalové I. B třídy.

Jeho tým vede soutěž o dva body před Horažďovicemi, které o víkendu přejely v devíti lidech hrající béčko Klatov vysoko 7:0. Do konce aktuálně probíhající sezony zbývá odehrát už jen pět kol a dost možná, že závěrečné střetnutí mezi Měcholupy a Horažďovicemi, které je na programu v polovině června, rozhodne o tom, kdo skupinu B I. B třídy Plzeňského kraje nakonec celou vyhraje.

TJ Pfeifer Chanovice - TJ Měcholupy 2:4

Poločas: 1:3. Branky: 43. a 63. Machovský - 3., 6. a 88. Javorský, 30. Harmady. Rozhodčí: Tykal - Kulhánek, Velíšek. ŽK: 1:1 (90. Skuhravý - 90. Daniel Bálek). Diváci: 85. Sestava TJ Pfeifer Chanovice: Timoschenko - Šulc (65. Rada), Kubáň, Šiška, Šebek (87. Skuhravý), D. Pavlovský, Jakub, Machovský, Varga (55. Hrachovec), Šlehubr, Zoubek. Trenér: Josef Polena. Sestava TJ Měcholupy: J. Kovařík - Kadlec, Bečka, Kaas, Dušan Bálek (81. Daniel Bálek), Červený (67. D. Novák), Krejčiřík, Jandečka, Harmady (67. Jahpda), Javorský, Duchek (71. Novotný). Trenéři: Pavel Javorský, Petr Novák, Stanislav Zadražil.


Načítám tabulku ...