Naposledy chanovičtí borci o víkendu v rámci 11. kola porazili Chotěšov 2:0, když dvakrát udeřili v závěru prvního poločasu. „S Chotěšovem jsme odehráli velmi vyrovnané utkání. Soupeř si v prvním poločase vypravoval tři velké šance, které ale nedokázal využít. A tak jsme to byli právě my, kdo se ujal dvoubrankového vedení,“ řekl Deníku kapitán chanovického mužstva Jiří Petřík.

Fotbalisté Chanovic (na archivním snímku hráči v červených dresech) porazili Chotěšov 2:0 a slaví pátou výhru za sebou.Fotbalisté Chanovic (na archivním snímku hráči v červených dresech) porazili Chotěšov 2:0 a slaví pátou výhru za sebou.Zdroj: archiv Deníku

Po změně stran jeho tým už další branku nepřidal, ale ani neinkasoval. „V kabině jsme si řekli, že „Csaplárovka“ nesmí sklapnout a koncentrovaným výkonem jsme Chotěšov už do ničeho nepustili. Tudíž díky lepší produktivitě jsme brali tři body,“ pokračoval fotbalista, jehož mrzí jedna věc. „Kaňkou za vyhraným duelem je zranění našeho nejlepšího střelce Jardy Kubaně, který se velkou měrou podílel na naší vítězné sérii, která snad ještě neskončí."

12. kolo KPM: Okula Nýrsko (modrobílé dresy) - Sokol Radnice.
FOTO, VIDEO: Po gólu jsem byl přesvědčený, že vyhrajeme, smutnil kapitán Okuly

„Daří se nám, protože makáme jako jeden tým a fotbal si užíváme. V týmu panuje dobrá nálada a je to vidět pak i v hospodě,“ usmívá se Jiří Petřík, kapitán Chanovic. Příště jede tým z Klatovska na jih Plzeňska, kde se utká s trápícími se Štěnovicemi a derniéru podzimní části odehrají Chanovice před vlastními fanoušky v okresním derby proti výběru Horažďovic.

TJ Pfeifer Chanovice - Chotěšov 2:0

Poločas: 2:0. Branky: 43. Šebek z penalty, 45. Skuhravý. Rozhodčí: Jan Mazán – Jakub Mazán, Šúrová. ŽK: 80. Kozhukha (Chanovice). Diváci: 60. Sestava Chanovic: Timoshenko – Šabek (79. Jonáš), Skuhravý (63. Michal Polena), Merašický, Šebek, Pavlovský, Kubaň (31. Zoubek), Petřík, Prýmas, Kozhukha, Šlehubr. Trenér: Kašák.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …
OFS Klatovy U12.
Mladíci z klatovského okresu vybojovali na úvod ve Vejprnicích parádní bronz