„Za vítězství jsme moc rádi, protože oproti pohárovému utkání v Tachově se nám marodka moc nezlepšila,“ poukázal hrající trenér TJ Měcholupy Pavel Javorský na to, že mu i proti Blovicím chybělo několik důležitých hráčů. „Chtěl bych pochválit celý tým za výkon, ale hlavně nasazení a bojovnost. Na Blovice jsme měli nějakou taktiku, která nám poměrně vycházela. Všechny góly jsme dali z rychlých protiútoků,“ naznačil pětatřicetiletý fotbalista.

Fotogalerie: Bojovnost a góly z protiútoků. Měcholupy se opět dostaly na první místo tabulky

„Cením si toho, a snad na to dokážeme navázat i o víkendu proti Hrádku. A doufám, že se nám někteří marodi už vrátí,“ přeje si Pavel Javorský. Jak už nastínil samotný trenér, Měcholupy v dalším zápase hostí nebezpečný Svatobor Hrádek, který je na jaře zatím stoprocentní. Úvodní výkop atraktivní konfrontace je na programu v sobotu úderem sedmnácté hodiny. Kdo se bude radovat?

TJ Měcholupy – TJ Sokol Blovice 4:1

Poločas: 3:1. Branky: 4. Duchek, 23. Čížek, 44. Bečka, 62. Javorský – 8. Heřman. Rozhodčí: Bína – Kečkeš, Tykal. ŽK: 1:2 (27. Voves – 27. Vokurka, 75. Kolář). Diváci: 76. Hřiště: UMT Klatovy. Sestava TJ Měcholupy: J. Kovařík – Veselka, Zelenka, Kadlec, Voves, Duchek (84. Novotný), Čížek (90. Kolář), D. Novák, Červený, Bečka, Javorský. Trenéři: Pavel Javorský, Petr Novák, Zdeněk Zadražil. Sestava TJ Sokol Blovice: Šabata – Houdek, Zdvořáček, Kolář (76. Vlčnovský), Štětina (55. Břicháček), Heřman, Vokurka, Tříska, R. Rous, Krásný, Skřivan (55. Ivanov). Trenér: Vladimír Chalupa.


Načítám tabulku ...