Sportovní reportéři Deníku pro vás ve spolupráci s trenéry jednotlivých mužstev a dalšími odborníky přichystají vždy výběr pěti fotbalistů, kteří na sebe svým výkonem v daném kole nějakým (pozitivním) způsobem upozornili. A vy pak hlasováním v naší anketě na našem webu (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy můžete posílat do středečních 23.59 hodin.

Krajský přebor, 22. kolo: FK Nepomuk - SK Rapid Plzeň (na snímku fotbalisté v černých dresech) 0:2 (0:2). Foto:
OHLASY Z PŘEBORU: Nýrsko doma obralo lídra, Vejprnice i Rapid získaly tři body

Daniel Koranda (SK Rapid Plzeň): Na svém facebooku a instagramu hlásili: Čeká nás jeden z nejtěžších venkovních zápasů sezony. Fotbalisté SK Rapid Plzeň odcestovali v rámci 22. kola krajského přeboru do Nepomuku, kde je čekal houževnatý soupeř, který předtím dokázal o body obrat vedoucí béčko Petřína. Na Rapid před svými fanoušky ale nestačil a prohrál 0:2. Obě branky vítězného celku z hlavního západočeské metropole vstřelil Daniel Koranda.

Jan Benedikt (FC Chotíkov 1932): Na jaře se prezentují více než skvěle. Fotbalisté Chotíkova jsou jediným týmem, který si ve druhé půlce sezony drží stoprocentní bilanci. I díky dvacetiletému Janu Benediktovi, který v utkání na půdě Lhoty vstřelil vítězný gól. Na jeho trefu ze třetí minuty nastavení už domácí borci zareagovat nestihli - Chotíkov tak zvítězil 2:1.

Ondřej Lemon (TJ Košutka Plzeň): Fotbalisté plzeňské Košutky se v poslední době dostali do celkem solidní formy. Remizovali se silným Nýrskem, pak zvítězili na hřišti Slavoje Mýto a teď o víkendu remizovali ve svém azylu v Ledcích s Radnicemi 2:2. Dvě branky nováčka krajského přeboru vstřelil mladíček Ondřej Lemon. Zdálo se, že jeho druhý zásah z 88. minuty bude znamenat tři body, ale hosté dokázali v nastavení z penalty skóre srovnat.

David Csambal (SK Slavia Vejprnice): Byl to jeho zápas. Vejprnická Slavia v sobotním utkání na hřišti nevyzpytatelného Kaznějova sice hrála po prvním poločase 1:1, ale ve druhém dějství se výrazně zlepšila a nakonec slavila tři body za vítězství 5:2. Na výhře, které Vejprnice dostala na dostřel prvnímu místu, se podílel i David Csambal, jenž vstřelil dva góly.

Adam Král (TJ Zruč): Minule prohráli ve Vejprnicích, ale tentokrát zvítězili. Řeč je o fotbalistech Zruče, kteří v domácím prostředí zdolali srdnatě bojující Slavoj Mýto 2:1. Vítěznou branku vstřelil v devadesáté minutě kapitán Adam Zruče, jenž zařídil mužstvu tři body. Osmadvacetiletý tahoun Zruče si svojí nominace rozhodně zasloužil. Podpoříte ho svými hlasy?