Hosté se ve městě pod Černou věží ujali ve 24. minutě díky trefě Marka Patrovského vedení, ale Klatovy ještě do konce poločasu dokázaly skóre otočit. Jen tři minuty po úvodní brance plzeňského střelce srovnal kapitán Mészáros a ve 39. minutě přidal druhý gól domácího mužstva útočník Antonín Presl.

10. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: FC Viktoria Plzeň B (na snímku fotbalisté v červenomodrých dresech) - Sokol Hostouň 4:2 (1:2).
FOTO, VIDEO: Dokonalý obrat! Plzeňské béčko vstalo z mrtvých a slaví další výhru

Ve druhém dějství se na další branku v síti některého z gólmanů čekalo až do 81. minutě, kdy se prosadil také hostující kapitán Pavel Krejčí, jenž dal výsledku konečnou podobu. V divizním derby se tak body nakonec dělily.

Fotbalisté SK Klatovy 1898 (na archivním snímku hráči v červených dresech) v 10. kole divizní skupiny A doma jen remizovali s Doubravkou 2:2.Fotbalisté SK Klatovy 1898 (na archivním snímku hráči v červených dresech) v 10. kole divizní skupiny A doma jen remizovali s Doubravkou 2:2.Zdroj: Deník/Martin Mangl

„Opět panuje velké zklamání. Na začátku bylo SENCO lepší a nás podržel Novas v bráně. Pak jsme inkasovali z brejku, což nás ale nejspíš nakoplo. Do poločasu jsme zápas otočili a měli i další šance. Ve druhé půli jsme si vytvořili spoustu příležitosti, z nichž jsme rozhodně měli utkání rozhodnout. Jenže to se nestalo, naopak jsme inkasovali po zbytečném rohovém kopu. Je to snad šestý zápas v sezoně, ve kterém jsme dostali gól po 80. minutě, a to je trestuhodné,“ řekl po zápase zklamaný klatovský kapitán Milan Mészáros.

SK Klatovy 1898 – SENCO Doubravka 2:2

Poločas: 2:1. Branky: 27. Mészáros, 39. Presl – 24. Marek Patrovský, 81. Krejčí. Rozhodčí: Pena – Langmajer, Mudra. ŽK: 2:2 (61. Prančl, 63. Krejčiřík – 15. Trojanec, 67. Ungr). Diváci: 150. SK Klatovy 1898: Novák – Ferko, Šoul (77. Holík), Presl, Janda, Mészáros, Krejčiřík, Brabec, Málek (70. Vacek), Lukeš, Prančl. Trenér: Michal Hoffmann. SENCO Doubravka: Janiš – Nový, Fleissig, Marek Patrovský, Paul, Ungr, Vacata (90. Pracht), Krejčí, Světlík, Česák, Trojanec (67. Uzlík). Trenéři: Josef Michálek, David Novák.