Účastník letošní juniorské Ligy mistrů o svém vítězství rozhodl už v úvodu, který naopak divizní soubor hlavního rokycanského trenéra Milana Dejmka zastihl v nedbalkách. „Úvod nám opravdu nevyšel. Nevím, jestli to bylo v páté, nebo desáté minutě, ale brzy jsme prohrávali 0:2. První branku jste dostali poté, co to hráč Viktorky trefil zpoza vápna pěkně k tyči a druhý gól jsme inkasovali po dorážce z přímého kopu, kdy jsme úplně zaspali a nedoběhli situaci," popisoval zkušený kouč Milan Dejmek dva klíčové momenty střetnutí.

„Celkově byla první půlka z naší strany velmi špatná. Nedokázali jsme udržet balon, nezachytávali jsme náběhy domácích hráčů," zlobil se kouč Rokycan.

Po změně stran se obraz hry malinko změnil, i tým z Husových sadů vystrkoval růžky, ale to nakonec nestačilo. „Ve druhé půli se hra vyrovnala. I my jsme měli nějaké náznaky nebezpečných šancí, ale celkově se jednalo o zasloužené vítězství Viktorky," konstatoval ostřílený kormidelník. Generálku na ostrý start divizního jara na půdě lídra z TJ Sokol Lom sehrají Rokycany už v sobotu od 13 hodin na umělé trávě v pražském Podolí proti třetiligové Admiře.

Jaroslav Dolejš v dresu Staňkova.
Angažmá číslo 57! Do Staňkova přichází fotbalový tulák. Ale jen na chvilku...