I díky čtvrté výhře v řadě, navíc opět s čistým kontem, se v tabulce čtvrté nejvyšší domácí soutěže svěřenci trenéra Michala Hoffmanna nacházející na druhém místě se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí Lom, který je letos doposud stoprocentní (v sobotu zdolal Doubravku 5:4).

O osudu utkání Západočeši rozhodli už v prvním dějství, kdy se trefili Zajíček a hlavou po rohovém kopu i Michal Lukeš, který na gól čekal od prvního kola, v němž se dvakrát trefil do sítě rezervy českobudějovického Dynama. Po změně stran přidal třetí branku Klatov Zdeněk Krejčiřík a definitivně tak zlomil odpor soupeře, který však příliš šancí neměl.

„Velice dobrý výkon, kluci si za tím šli. Byli jsme jasně lepší a zaslouženě zvítězili,“ byl spokojený trenér klatovského týmu Michal Hoffmann.

„Hořovice měly snad jen jednu šanci, kterou nedaly. Naopak my jich měli o dost více. Jsem moc rád, že se konečně trefili Zajíček s Krejčiříkem,“ dodal k hodnocení zápasu spokojený kormidelník Klatov.

SK Hořovice - SK Klatovy 1898 0:3 (0:2)

Branky: 37. Zajíček, 41. Lukeš, 65. Krejčířík. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: 2:2. Diváci: 175. Sestava Klatov: Valeš – Rajtmajer, M. Marek (80. Aizner), Janda, Zajíček (66. Sedláček), Vacek, Krejčířík (80. L. Marek), Brabec, Sojka, Lukeš (80. Barborka), Prančl (64. Mészáros). Trenér: Michal Hoffmann.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …