Olympia totiž měla domluvený zápas proti Hvězdě Cheb, který mimochodem prohrála 1:3 a z generálky SK Klatovy 1898 tak nezbylo vůbec nic.

Z archivu: Fotbalisté Rokycan (hráči v zelených dresech) přijeli do Prahy zbytečně.
Chyba v Matrixu? Přijeli do Prahy, soupeř ale zrovna odjížděl na jiný zápas

„Někde se stala chyba v komunikaci. Oba týmy tvrdí, že omyl nastal na druhé straně,“ pokrčil rameny trenér Klatov Michal Hoffmann.

Trénink SK Klatovy 1898: Modelové utkání (5. března 2022).Trénink SK Klatovy 1898: Modelové utkání (5. března 2022).Zdroj: Deník/Martin Mangl

Ten tak musel narychlo sestavit jiný, alternativní plán. Hráči se v sobotu nakonec v plánovaném čase sešli a na místním umělém trávníku sehráli mezi sebou modelové utkání. V něm dominovali žlutí, kteří soupeři v modrých rozlišovacích dresech nedali sebemenší šanci.

Úvodní utkání jarní fáze áčkové skupiny čtvrté nejvyšší domácí soutěže sehrají fotbalisté Klatov v sobotu 12. března od 15.30 hodin na hřišti rezervy prvoligových Českých Budějovic, která v sobotní generálce uhrála remízu 2:2 s třetiligovým Pískem. Je tedy jasné, že klatovské fotbalisty nečeká v soutěžní premiéře nového roku vůbec nic jednoduchého. Naopak…

Záloha fotbalové Viktorie Plzeň (na archivním snímku hráči v červenomodrých dresech) porazila v generálce na třetiligové jaro SK Zápy 1:0.
Věřím, že jsme dobře připravení, hlásí trenér Parlásek po vítězné generálce