Na první branku Komberce Klatovy ještě díky trefě v pohodě hrajícího Zajíčka dokázaly reagovat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Čtyři minuty po pauze se však znovu trefil autor první chebské branky a osm minut před koncem pečetil výhru Hvězdy Sláma.

Fotbalisté SK Klatovy 1898 (na snímku hráči v červených dresech ze zápasu s Petřínem Plzeň) nestačili na Cheb, jemuž podlehli 1:3.Jedinou klatovskou branku na umělce Hvězdy obstaral Jan Zajíček.Zdroj: Jindřich Schovanec

Klatovští fotbalisté tak prohráli 1:3 a v tabulce divize klesli na čtvrté místo. „Utkání se nám moc nepovedlo. Předvedli jsme jeden z nejhorších výkonů, co jsem v Klatovech. Nebylo to od nás vůbec dobré a Cheb zaslouženě vyhrál. Máme hodně mladý tým a nepovedlo se nám navázat na předchozí zápasy. Nezahráli ale ani ti zkušenější kluci,“ řekl kouč Klatov Michal Hoffmann.

Šanci na reparát mají Západočeši už v úterý, kdy od 15.30 hodin nastoupí v rámci vloženého 15. kola čtvrté nejvyšší domácí soutěže na půdě Katovic.

Hvězda Cheb - SK Klatovy 1898 3:1 (1:1)

Branky: 18. a 49. Komberec, 82. Sláma – 22. J. Zajíček. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Hřiště: UMT. Sestava SK Klatovy 1898: Valeš – Rajtmajer, Presl, Janda (84. Partyngl), Mészáros, Krejčířík, J. Zajíček, Vacek (72. Daněk), Sojka (80. L. Marek), Lukeš, Prančl (84. M. Marek). Trenér: Michal Hoffmann.