„První půli jsme úplně prospali. Vše začalo už tím, že někteří kluci měli nějaké problémy a přijeli později do Berouna, takže nebylo na rozcvičku tolik času. To ale není výmluva. Musím říct, že domácí byli kvalitnější na balonu a hlavně bojovnější. Beroun zaslouženě zvítězil,“ uznal trenér Mýta Luděk Kopřiva.

21. kolo FORTUNA divize A: Tatran Sedlčany - SK Klatovy 1898 2:3.
FOTO: V Sedlčanech koledoval třígólový Zajíček, Klatovy jdou na druhé místo!

Ten nemůže být vůbec spokojený. V posledních třech zápasech inkasoval celek z Rokycanska hned desetkrát. Ve středu ho navíc čeká dohrávka s Mariánskými Lázněmi. „Pro mě je to zatím velké rozčarování. Musíme začít úplně od začátku a na všem zapracovat. Teď to ale každopádně musíme hodit rychle za hlavu, protože nás čeká dohrávka s Mariánkami,“ je si vědom mýtský lodivod, který ví, že pokud chce Mýto dosahovat lepších výsledků, čeká tým hodně práce.

21. kolo FORTUNA divize A: FC Rokycany - Mariánské Lázně 8:2.
FOTO, VIDEO: Rokycany smetly Mariánky. Kluci mě potěšili, liboval si kouč Dejmek

„Dostáváme hodně gólů, ale jinak celkově máme problémy s obranou, zálohou i útokem. Navíc i v brance to nebylo v posledních utkání takové. Musíme se ve všem zlepšit, což nepůjde ničím jiným než tvrdou prací. Věřím ale, že se zvedneme výsledkově i herně. Jen to bude chvilku trvat,“ vysvětloval kouč.

ČLU Beroun – Slavoj Mýto 3:0

Poločas: 2:0. Branky: 17. Horel, 29. Lhotka, 80. Knyazev. Rozhodčí: Peschel. ŽK: 2:4. Diváci: 98. Sestava Mýta: Vild (46. Dvořák) – Brudna, Kadar, Hereit, Vileta (46. Skopový), Martin Patrovský, Martin Brož, Zeman, Gavrylovskyy (46. Buršík), Pecháček (46. Marek Brož), M. Nový. Trenér: L. Kopřiva.

21. kolo FORTUNA divize A: Petřín Plzeň - ROBSTAV Přeštice 1:4.
FOTOGALERIE, VIDEO: Divizní derby ovládly Přeštice, domácí potopilo vyloučení

Slavoj se trápí, na jaře má jen jednu výhru

Trenér Luděk Kopřiva převzal Mýto těsně před startem jarní části divize A po odvolaném Luboši Vašicovi. Poprvé vedl tým v domácím zápase 17. kola proti Klatovům (v otvíráku sezony na půdě Katovic Mýto dočasně koučoval Matěj Spěváček) a jeho premiéra byla úspěšná.

Slavoj zápas proti aktuálně druhému celku tabulky vyhrál 3:1. Poté jeho družina stejným poměrem prohrála na půdě rezervy Českých Budějovic, kde dvakrát inkasovala až v posledních třech minutách.

Od té doby to skřípe, není to zkrátka ono. Mýto totiž následně utrpělo před vlastními fanoušky potupnou porážku v ostře sledovaném derby s Rokycany (1:4) a teď vyhořelo také v Berouně, který bojuje o záchranu.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …
21. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: Jiskra Domažlice - Loko Vltavín 1:0 (0:0).
FOTO, VIDEO: Jiskra doma skolila lídra, bojovný zápas rozhodl z penalty Uzlík