„Řeknu to takhle: třeba proti Hořovicím jsme podali o poznání horší výkon a vyhráli jsme. Teď jsme hráli poměrně dobře, ale na body to nestačilo. To je fotbal," krčí rameny trenér klatovských fotbalistů Michal Hoffmann, který následně svoje družstvo i přes sobotní neúspěch pochválil.

Z archivu: Fotbalisté Klatov prohráli doma se Soběslaví 0:2.
Domácí tvrz padla. Leží na nás momentálně deka, lamentuje zklamaný kapitán

„Myslím si, že jsme podali solidní výkon, který se musel líbit. Ale neproměnili jsme šance, které jsme si vytvořili včetně penalty, kterou nedal Honza Zajíček. Můžeš prohrát, ale musíš to odmakat. To kluci splnili a v tomhle směru jim nemám co vytknout," vysvětlil zkušený kormidelník.

Z archivu: Fotbalisté Klatov prohráli doma se Soběslaví 0:2.Z archivu: Fotbalisté Klatov prohráli doma se Soběslaví 0:2.Zdroj: Jindřich Schovanec

Radost mu udělal také návrat zkušeného Martina Jandy, který na trávník nastoupil na posledních patnáct minut. „Byl tři týdny mimo kvůli zranění kolene, ale teď už je fit. Věřím, že se na závěr sezony dostane do formy a týmu pomůže, pokud bude chtít," přeje si trenér Michal Hoffmann, jehož svěřence čeká další zápas v neděli od 16 hodin na půdě Jindřichova Hradce, který o víkendu prohrál krajské derby na hřišti v Katovicích 0:1.

„Pojedeme tam s cílem neprohrát. Máme mladý tým, kluci teď mají starosti ve škole a fotbal je možná trošku na vedlejší koleji, ale věřím, že to v Hradci odmakají a úspěch se dostaví," dodává trenér fotbalistů SK Klatovy 1898.

26. kolo krajského přeboru: FK Okula Nýrsko (modří) - TJ Jiskra Domažlice B (žlutí) 0:4 (0:2).
FOTO, VIDEO: Jiskra ve šlágru dominovala. Na druhé místo jde po kanonádě Lhota