Skóre utkání otevřel už v 15. minutě hostující Jan Vodrážka, jenž dostal míč za klatovského gólmana Ondřeje Valeše. Domácí fotbalisté se pak snažili srovnat, ale Petřínu své vítězství pojistil minutu před koncem střídající Jakub Tětek.

FORTUNA divize A, 19. kolo: FK Slavoj Český Krumlov - SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) 4:0 (2:0).
OBRAZEM: Klatovští fotbalisté dostali v Českém Krumlově čtyřku, podívejte se

„Na kluky jsem pyšný. Musím je pochválit za to, jak přistoupili k celému týdnu. S Petřínem jsem pak viděl partu, která se rve o bod do posledních minut. S výsledkem spokojeni být nemůžeme, ale na dalších věcech se dá stavět. Samozřejmě, kdo bude chtít, vždycky si chyby najde. My ale budeme dál pracovat, abychom každý zápas odehráli s hlavou vzhůru," uvedl v hodnocení pro Deník dvaatřicetiletý trenér fotbalových Klatov Martin Janda.

V sobotu 20. kolo divizní skupiny A pokračuje dalšími zápasy. Mimo jiné i soubojem Tachova na hřišti Soběslavi. A pokud by Tachovští zvítězili, klesnou Klatovy na poslední příčku. V příštím kole pak čeká tým Martina Jandy venkovní derby na hřišti domažlické rezervy (7. dubna od 10.30 hodin).

SK Klatovy 1898 - SK Petřín Plzeň 0:2

Poločas: 0:1. Branky: 15. J. Vodrážka, 89. Tětek. Rozhodčí: Babka - Lepič, Cigáň. ŽK: 1:3 (31. Prokop - 55. J. Vodrážka, 85. Nový, 90+2. Flachs). Diváci: 333. Sestava SK Klatovy 1898: Valeš - Presl, Ferko (64. J. Vaněk), Kortán, Mészáros (16. Lávička), Prokop (69. O. Mareš), Vacek, Holík, Přibáň, Lukeš, Brož. Trenér: Martin Janda. Sestava SK Petřín Plzeň: Suchý - Bednář (79. Hájek, 90+2. Heller), Vohrna (79. Tětek), Klich, Kohout, Maxa (79. Vanc), J. Vodrážka (66. Treml), Mudra, Nový, Lisý, Flachs. Trenér: Radek Vodrážka.

Načítám výsledky ...

Mladí fotbalisté rezervy Viktorie Plzeň se radovali z vítězství 3:2 na hřišti Jiskry Domažlice.