Po prvním poločase, který byl o poznání chudší na góly a skončil jen 2:0, nakonec Klatovští svého soka porazili jednoznačně 8:3. „V první řadě musím pochválit soupeře, který byl velice nepříjemný, napadal nás a rozhodně nám nedal nic zadarmo,“ poznamenal klatovský trenér Michal Hoffmann.

close Z archivu: Fotbalisté SK Klatovy 1898 (červené dresy) porazili v sobotním přípravném utkání jihočeský Osek 8:3. info Zdroj: Deník/Martin Mangl zoom_in Z archivu: Fotbalisté SK Klatovy 1898 (červené dresy) porazili v sobotním přípravném utkání jihočeský Osek 8:3.

Potěšila jej ofenziva, ale s hrou do defenzivy nebyl příliš spokojený. „Po covidu hrál už Honza Zajíček, který se trefil. Po nemoci nastoupil i Adam Aizner, jenž se také gólově prosadil. S hrou do útoku jsem byl celkově spokojený, ale hapruje nám to směrem do obrany. Tam stále máme nedostatky a musíme na tom do startu jarní části ještě zapracovat,“ uvědomuje si trenér klatovských fotbalistů s tím, že tři inkasované góly od týmu z krajského přeboru jsou více než dost.

Generálkou na první jarní utkání na půdě rezervy českobudějovického Dynama bude domácí souboj s Březovou, účastníkem FORTUNA divize B. Hrát se bude příští sobotu opět na klatovské umělé trávě. Výkop je ve dvě hodiny odpoledne.