„Obrovský respekt před klukama. Byl pro mě zážitek sledovat jejich touhu zvítězit a prát se jeden pro druhého. Poradili si s útočnou silou soupeře a vlastně až na jednu střelu z dálky, kdy Příbram nastřelila břevno, soupeře do ničeho výrazného nepustili. Druhý poločas nám pomohlo hloupé vyloučení soupeře. Škoda jen, že jsme si nepomohli proměněním některé ze šancí. Hrálo by se nám lépe," uvedl po vítězném mači klatovský trenér Martin Janda.

Jeho tým navzdory cenné a důležité výhře zůstává v tabulce na sestupové čtrnácté příčce, ale vzestupná forma jeho družiny naznačuje, že ve zbývající fázi sezony rozhodně není nic ztraceno. Další utkání hrají Klatovy už v sobotu 4. května od 17 hodin na půdě posledního Tachova. A půjde o hodně.

SK Klatovy 1898 - FK Příbram B 1:0

Poločas: 0:0. Branka: 70. z penalty Lukeš. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (58. Jelínek). Diváci: 120. Sestava SK Klatovy 1898: Valeš – J. Vaněk (90. Kopecký), Brož, Lukeš, T. Vaněk (74. Presl), Přibáň, Vacek, Prokop, Vyčichl (57. Holík), Lávička, Ferko. Trenér: Martin Janda.


Načítám tabulku ...
Česká divize žen, skupina D, 9. kolo: FC Táborsko - SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalistky v bílých dresech) 4:0.
FOTO: Jarní premiéra fotbalistkám nevyšla, s Táborskem schytaly čtyřku